Bayram Kredisi Veren Bankalar 2018

Bayramın gelmesiyle birlikte “bayram kredisi veren bankalar” birbiri ardına kampanya duyuruları yapmaya başladı! Bayram boyunca yaşanan nakit sıkıntısını ortadan kaldırmak için bankalar tarafından bayram kredileri, geleneksel olarak düzenlenir. Uygun faiz oranları ile verilen bu finansman ürünleri, cazip ödeme koşulları ile de pek çok tüketicinin ilgisini çekiyor. Bu kampanyalar, “Ramazan” ve arkasından gelen “Kurban bayramı” süresince devam ediyor.

bayrama ozel kredi

bayramlara özel krediler

Bayramlara özel kredi kampanyaları, “düşük faiz oranları” ve “taksit erteleme” gibi seçeneklerle karşımıza çıkıyor. Bu kampanyalar ile sunulan hizmetlere, her sene yüz binlerce kişi başvuru yapıyor. Şimdi bayramda kredi veren bankalara ve bu bankaların sunmuş olduğu kampanyalara kısaca bir göz atalım.

Bayram’da Kredi Veren Bankalar

Türkiye iş Bankası Bayram Kredisi

“Türkiye iş bankası, geleneksel bayram kredisi” kampanyası %1,59’dan başlayan faiz oranıyla sunuluyor. Aylık taksit sayısına, siz karar verebilirsiniz. 3 aydan 48 aya kadar olan; 12, 24, 36 ve 48 ay vadeli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Bu kampanya 5.000 lira ya da 48 ay vadeye varan seçeneklerle, 50 bin liraya kadar çekilebiliyor. Faiz oranı genelde yüzde 1,79’dan verilebilir. Findeks kredi notu, kredi için belirlenecek alt ve üst limitine karar verirken etkili rol oynuyor. Skoru yüksek olan banka müşterileri, bir çok banka ve finans kuruluşu üzerinden, düşük faiz oranları ile hizmet alabiliyor.

Denizbank ramazan bayramı kredisi

Denizbank, “bayrama özel kredi finansmanı” ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. Faiz oranları ile dikkat çeken banka, bir çok müşterisine avantajlı fırsatlar da sunuyor! %1,35’den başlayan faiz oranları ile kredi imkanı sunuyor. İster 12 ay, ister 48 ay, ister diğer vade seçenekleri üzerinden hizmet alabilirsiniz. Buraya tıklayıp, Denizbank avantajlarına göz atabilirsiniz.

QNB Finansbank bayrama özel kredi

QNB Finansbank bayramlara özel kampanyalarını sürdürüyor! Bir süre önce adına eklenen “QNB Finansbank” ile daha da güçlenmiş görünüyor. Banka tarafından sunulan %1,33’den başlayan faiz oranları, oldukça dikkat çekiyor! Başvuru için sadece T.C. kimlik numarası, adınıza kayıtlı cep telefonu numarası ve doğum tarihi bilgileriniz yeterli olacaktır. Bu bilgileri “başvuru formu” üzerinden, eksiksiz ve doğru bir şekilde girmeniz gerekiyor. Ardından onay alıp almadığınız, çok kısa süre içerisinde size bildiriliyor.

Akbank kampanyası

Akbank, daha önce “bayram gibi” sloganıyla da karşımıza çıkıyor ve bu gibi bir çok özel kampanyaya imza atıyor. Akbank bu kampanyaları için özel geri ödeme seçenekleri sunuyor. Bu hizmetler hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için bknz.

Diğer Kampanyalar

Vakıfbank Ramazan ve Kurban bayramı

Vakıfbank, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi başlıklarında iki ayrı kredi kampanyası olarak karşımıza çıkıyor. İhtiyaç ve taşıt kredileri için vade seçeneğini 48 aya çıkarıyor. Geri ödemeleri aylık eşit taksitler veya artan taksitli ödeme seçenekleri de sunuyor.

Garanti Bankası özel kampanyası

Garanti Bankası bayram kredisi, cazip faiz oranlarıyla karşımıza çıkıyor. Yüzde 1,49’dan başlayan faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleri göz alıyor! Üstelik sadece “gelir belgesi” ve T.C. kimlik numarası bulunan “nüfus cüzdanı” ile internet üzerinden de başvuru yapabilirsiniz.

Yapı kredi bankası

Yapı kredi bankası, bayramların özel finans kuruluşları arasında yerini her zaman alıyor! Üstelik şubeye gitmeden; mobil uygulaması, internet şubesi ve diğer alternatif başvuru noktaları kullanılabiliyor. Dilerseniz hemen müşteri hizmetleri telefon numarasını arayıp veya yerel şubelerini ziyaret ederek de başvuru yapabilirsiniz.

Bayram Kredisi Nasıl Alınır?

Bayram kredisi veren banka ve finans kuruluşları 2018” içerikli yazı, bahsetmiş olduğumuz bankalara ait resmi adresleri kaynak alınarak hazırlanmıştır. Bu kampanyalara başvurmadan önce bireysel “KKB skoru sorgulama” işlemi yapabilirsiniz. Findeks skorunu öğrenme kategorimiz içerisinde, kkb notu ya da puanı hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz sayfalar mevcuttur.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.