Bayram Kredisi Veren Bankalar

1 Skor2 Skor3 Skor4 Skor5 Skor (Bu yazıma oy verir misiniz?)
Loading...

Bayram Kredisi

Bayramın gelmesiyle birlikte bayram kredisi veren bankalar birbiri ardına bayram kredisi kampanyaları duyurmaya başladılar. Bayramlarda yaşanan nakit sıkıntısını ortadan kaldırabilmek için bankalar tarafından bayram kredisi uygulaması her sene geleneksel olarak düzenlenmektedir. Uygun faiz oranları ile verilen bayram kredileri, cazip ödeme koşulları ile de pek çok tüketicinin ilgisini çeken kredilerdir. Bu kampanyalar, Ramazan bayramı ve arkasından gelen Kurban Bayramı süresince devam edecektir. Bayrama özel kredi kampanyaları düşük Faiz Oranları ve Taksit Erteleme gibi seçeneklerle karşımıza çıkıyorlar. Bu kampanyalar ile sunulan bayram kredilerine, her sene yüz binlerce kişi başvuru yapıyor. Şimdi Bayram Kredisi Veren Bankalar ve bu bankaların sunmuş oldukları kampanyalar hakkında detaylı bilgiler paylaşım.

bayram-kredisi-veren-banka

Bayram Kredisi Veren Bankalar

İş Bankası Bayram Kredisi
13 Ekim tarihine kadar süren İş Bankası geleneksel bayram kredisi kampanyası %0,95 faiz oranıyla 12 ay vadeli olarak sunulmaktadır. Bu kampanya 5000 lira ya da 36 ay vadeye varan seçeneklerle, 50 bin liraya kadar çekilebiliyor. 5000 liralık kredi çekiminde aylık taksitler 448,18 lira, 10 bin liralık kredi kullanımında aylık taksitler 905,19 lira olacaktır. Daha yüksek bir rakam çekmek isteyenler için sunulan 50 bin liralık kredi kullanımında ise, aylık taksitler 771,71 lira olarak geri ödeniyor.

Denizbank Ramazan Kredisi
Denizbank bayram kredisi, ramazan bayramı paketiyle müşterilerinin karşısına çıkıyor. 10 Temmuz tarihine kadar geçerli olan kredi kampanyasında, 2 ay erteleme imkanının yanında 1 adet otomatik ödeme talimatı şartı aranıyor. %0,99 faiz oranı sunan banka, 55 bin liraya kadar bayram kredisi kullanma imkanı sağlıyor. 36 ay vade üzerinden değerlendirildiğinde kampanyanın aylık ödemeleri 450 liradan başlıyor.

Finansbank Bayram Kredisi
Finansbank bayram kredisi, bayrama özel 3 ay ertelemeli, 7 bin 500 liralık bir kampanya olarak karşımıza çıkıyor. Kredi geri ödemeleri aylık 297 liradan başlıyor.

Akbank Bayram Kredisi

Akbank bayram kredisi, Akbank bayram gibi kredi sloganıyla müşterilerine sunuluyor. Akbank bu kampanyası için kredi geri ödemelerini kurban bayramından sonra başlatıyor. Bu kampanyada; 3 bin liraya kadar 12 ay vadeli krediye %0,89 faiz uygulanıyor. Geri ödemesi ise, aylık 274 liralık taksitler şeklinde yapılıyor.

Vakıfbank Bayram Kredisi
Vakıfbank bayram kredisi, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi başlıklarında iki ayrı kredi kampanyası olarak karşımıza çıkıyor. İhtiyaç kredilerinde 36 ay vade imkanı sunan banka, taşıt kredilerinde vade seçeneğini 48 aya çıkarıyor. Geri ödemelerde aylık eşit taksitli veya artan taksitli ödeme seçenekleri de sunuluyor.

Finansbank Bayram Kredisi
Finansbank bayram kredisi, 3 ay ertelemeli kredi imkanını müşterilerine sunuyor. 7 bin 500 liralık kredi kullanımında, aylık 297 liralık geri ödemeler söz konusu olmaktadır. Ayrıca banka tarafından sunulan kampanyada belirlenecek faiz oranları müşterilere göre değişiklik gösteriyor.

Garanti Bankası Bayram Kredisi
Garanti Bankası bayram kredisi, cazip faiz oranlarıyla karşımıza çıkıyor. 12 bin liralık kredi çekimlerinde %1,44 oranında faiz uygulanırken, 36 ay taksit imkanı da sunuluyor. Çekilen kredi rakamı arttıkça, faiz oranı buna endeksli olarak düşüyor.

Yapı Kredi Bankası Bayram Kredisi
Yapı Kredi Bankası bayram kredisi, günde 10 liraya 9 bin liralık kredi kampanyasıyla karşımıza çıkıyor. Faiz oranı %1,23 olan bayram kredisinde 36 ay vade uygulanıyor. Bu kampanya için belirlenen aylık geri ödemeler 324,07 olarak yansıyor.

bayram-kredisi-veren-banka

Bayram Kredisi Veren Bankalar 2016 içerikli yazımızı sunduk. Bu kampanyalara başvurmadan önce bireysel kredi notu sorgulama işlemi yapmanızı tavsiye ederiz. Findeks Kredi Notu Öğrenme kategorimiz içerisinde, kredi notu ya da puanınız hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz sayfalar mevcuttur. Teşekkür ederiz. KrediBanka.Org

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir