Bayram Kredisi Kampanyaları

Bayram Kredisi Kampanyaları

2016 yılının ilk bayramı, Bayram Kredisi Kampanyaları ile birlikte geliyor!

bayram-kredisi-kampanyalariHer yıl olduğu gibi bu yılda bankaların düzenlemiş olduğu Bayram Kredisi Kampanyaları devam ediyor. Bankalardan yıl içinde tüm ihtiyaçlarınız için talep edeceğiniz en uygun nakit “Bayram Kredileri” olacaktır. Düşük faiz oranları ve çok cazip ödeme seçenekleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılama şansına sahip olabilirsiniz. Peki “Hangi banka, ne kadar bayram kredisi veriyor?” Dilerseniz önce bu sorunun cevabına bir göz atalım.

Hangi Banka Ne Kadar Kredi Veriyor?

Her bayram olduğu gibi bu bayramda nakit sıkıntısı yaşamadan geçirmek istiyorsanız, Bayram Kredisi Kampanyaları tam size göre!
Aşağıda sizler için bu bayramda kampanyalarını takip edebileceğimiz bankaları, üst limit ve şartları ile belirteceğiz. Önemli bir diğer husus ise; bir çok banka ve finans kuruluşunun her yıl düzenlemiş olduğu bu kredi seçeneği için belirlenen bir alt ve üst limit vardır.
Örneğin; A bankası toplamda 3.000 TL kredi verirken, B bankası bu üst limiti 10.000 hatta 15.000 TL olarak belirleyebilir. Bu nedenle aşağıda sizler için yapılan araştırmalar sonucu ortaya çıkarılan “En Çok Bayram Kredisi Veren Banka” sonuçlarına göre bankalara başvuru yapmanızı tavsiye ediyoruz.
Kredi Kullanım Limitleri
• Türkiye İş Bankası Bayram Kredisi üst limit – 50.000 TL ve 36 ay
• Finansbank üst limit – 10.000 TL ve 36 Ay vade
• Akbank üst limiti – 10.000 TL, 12 Ay vade
Yukarıda bahsedilen bazı bankalara ait Bayram Kredisi üst ya da alt limitlerine dair veriler, resmi sayfaları kaynak alınarak hazırlanmıştır. Güncel faiz, vade, üst ya da alt limit verilerini başvuru esnasında öğrenebilirsiniz.

Bayram Kredisine Başvuru Şartları

2016 Ramazan bayramına özel kampanyalar hakkında detaylı bilgi paylaşımı yapmaya çalıştık, fakat şartları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için BANKALAR kategorimizi ziyaret ederek, tercih edeceğiniz banka menüsünü ziyaret etmenizi öneririz. Çünkü; tüm bankalar farklı Şeker Bayramı Kredisi başvuru şartları talep edebiliyor ve tek sayfa üzerinden hepsinin şartlarını belirtmek bizim için yanlış olur. Fakat genel anlamda bir çok banka ve finans kuruluşunun müşterilerinden talep ettikleri bazı belgeler şu şekilde;
• T.C. kimlik numarası yazılı kimlik (Nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesi)
• Aylık düzenli gelir belgesi (Maaş bordrosu, Maaş yazısı Kira geliri vb.)
• Kefilsiz
bayram-kredisi-kampanyalariBahsetmiş olduğumuz son maddeyi (Kefil) artık bir çok banka talep etmezken, gelir belgesini ise; maaş hesabınızın bulunduğu bankaya başvuru yapıyorsanız, maaş hesaplı müşterisi olan bankaların bir çoğu gelir belgesi talep etmiyor. (Zaten maaşınızı o banka aracılığı ile aldığınız için, gelirinizi görebilirler.)
Sayfada adı geçen “Bayram Kredisi Kampanyaları 2016” içerikli kaynağı, tamamen bilgi paylaşımı amaçlı yayımladık. İlgili konu hiç bir banka ve finans kuruluşu ile ilişkilendirilemez. Güncel ve geçerli bilgileri başvuru esnasında banka müşteri temsilcisi aracılığı ile alabilirsiniz. Bahsedilen şartlar ve koşullar tamamen fikri beyandır. Teşekkür ederiz. Kredibanka.org

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.