Bayram Kredisi Faiz Oranları 2016

Bayram Kredisi Faiz Oranları 2016

Bayram Kredisi Faiz Oranları 2016; bu yıla bomba gibi düşen bir bankacılık hizmeti olacak gibi görünüyor.

Bazı bankaların sunmuş olduğu bu yıl ki Ramazan ve Kurban Bayramı kredilerine ait faiz oranlarının, geçmiş bayramlara göre oldukça yüksek olduğu belirtiliyor. Buna göre bir çok banka müşterisinin; her bayram düzenlenen “Bireysel İhtiyaç Kredisi” kampanyalarına bu yıl daha temkinli yaklaştığı görülmektedir.

Bayram-kredisi-faiz-oranlariFakat bankacılık sektöründe faaliyet gösteren ve bu durumu fırsat olarak değerlendirip diğer bankalar ile aralarında ki rekabeti en aza indirmeye çalışan bazı bankalar, 2016 yılı için düzenlemiş oldukları Bayram Kredisi Kampanyaları’nın faiz oranlarını en aza indirmeye çalışmaktadır. Bu durum bir çok kişinin titizlikle uyguladığı “Bayram Kredisi Faiz Oranı” araştırmasını, daha fazla banka için yapmasını sağlıyor. Bu nedenle kampanyaları dikkate alarak yapmaya çalıştığınız “Bayram Kredisi Faiz Oranları” araştırmanızı, daha geniş kapsamlı olarak değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Bankaların 2016 Bayram Kredisi Faiz Oranları

Türkiye İş Bankası;

5.000 TL için %1.30 faiz oranı ile Bayram Kredisi kullanabilirsiniz. 10.000 TL ve üzeri kredi kullanımları için %1.27 olarak faiz oranı belirlenmiştir.

Denizbank;

Bayrama özel düzenlemiş olduğu İhtiyaç kredisi kampanyasına, 36 aya varan vadeler ve %0.99‘dan başlayan faiz oranları ile katılabilirsiniz.

Vakıfbank;

1.000 TL ile 50.000 TL arasında değişen, 36 aylık vadelerle sunulan Vakıfbank Bayram Kredisi Faiz Oranları %1.25 ile %1.32 arasında değişiklik göstermektedir.

Finansbank;

Diğer bankalara göre çok daha farklı bir kampanya yürüten Finansbank, 3 ay ertelemeli ve 36 aya varan vade seçenekleri ile Bayram Kredisi Kampanyası sunuyor. Finansbank’ın sunmuş olduğu bu özel kredi kampanyası ise %1.23 faiz oranlarından başlıyor.

Bankaların sunmuş olduğu 2016 Yılı Şeker Bayramı, Kurban Bayramı ve Ramazan Bayramı Kredi Başvurusu yapmadan önce, Kredi Notu Öğrenme kategorimizi dikkatle incelemenizi önemle tavsiye etmekteyiz. Kredi notu düşük olan kişi ya da kişilerin, bankalara yapacağı her bir kredi başvurusu olumsuz sonuçlanabilir.

Yukarıda adı geçen “Bayram Kredisi Faiz Oranları 2016” içerikli paylaşım, takipçilerimize özel bilgi paylaşımı amacı ile yayımlanmıştır. Sayfada adı geçen banka ve finans kuruluşları; faiz oranlarını, kampanyaları ve sayfada belirtmiş olduğumu tüm konuları değiştirme ya da bitirme hakkına sahiptir. Güncel bilgiler için tercih ettiğiniz banka şubeleri, resmi İnternet sayfası ya da müşteri hizmetleri telefon numaralarını arayıp daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.