Bayram Kampanyaları

2018 yılı, kredi ihtiyacı olanlar için düzenlenen bayram kampanyaları ile oldukça verimli geçiyor. Peki “hangi bankalar bayram için ne tür kredi kampanyaları düzenliyor?” Sayfanın devamında bankalara göre kampanyalar hakkında detaylı bilgi paylaşmaya çalışalım. Ayrıca hakkında detaylı bilgilere sahip olabileceğiniz yazımızı incelemenizi önemle tavsiye etmekteyiz.

Bankaların Bayramlar Özel Kampanyaları

Türkiye İş Bankası

Türkiye İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi Kampanyası ile her yıl olduğu gibi, 2016 yılında da Acil Nakit İhtiyacı olanların yüzünü güldürmeyi başardı. Bankadan %1.27’den başlayan faiz oranları ile 12 aylık vadelerle ürün kullanabilirsiniz. Ayrıca 5, 10, 15, 30 hatta 50.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli Bayram Kredisi kullanabilirsiniz.

ING Bank

İNG Bank, %0.99’dan başlayan faiz oranları ve 36 aya kadar vadeli seçenekler ile Bireysel İhtiyaç Kredisi sunuyor. Banka tarafından sunulan bu hizmet kullanımında, KKB skoru büyük önem arz etmektedir. İNG Bank kredi notuna göre faiz oranlarında değişiklik yapabiliyor. Şayet kredi puanınızın iyi olduğunu düşünüyorsanız, İNG bank ile çalışmayı düşünebilirsiniz.

Garanti Bankası

1,19’dan başlayan faiz oranları ve 36 ay vadelerden sizde yararlanmak istiyorsanız, hemen 444 0 335 numaraları Garanti Tam Destek hattını arayabilirsiniz. Bu numarayı arayıp, vade ve tutarlar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca size en yakın yerel şubesine giderek, anında başvuru yapabilirsiniz.

AKBANK

1,24’ten faiz oranları ve 3 ay ertelemeli Bayram Kampanyaları ile tanışmak için, hemen en yakın Akbank şubesini ziyaret edebilirsiniz. Kimliğinizi (Nüfus cüzdanı, Sürücü belgesi) yanınıza alarak, başvurunuzu gerçekleştirme imkanına sahip olabilirsiniz. Akbank 444 25 25 numaralı telefondan, konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Denizbank

36 ay vadeli olarak, üst limiti 55.000 TL olan kampanyaya anında başvurabilirsiniz. Kefilsiz ve belgesiz olarak, sadece nüfus cüzdanınız ile birlikte başvurunuzu tamamlama şansına Denizbank’da sahip olabilirsiniz.

Kampanyaların Şartlar Ve Koşullar

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz Bayram Kampanyaları, ilgili bankalar aracılığı ile kullanılabilir. Bu kampanyalara ait tüm koşul ve şartları, yine ilgili bankalar tarafından değiştirebilir ya da durdurabilir. Kampanya geçerlilik sürelerini, tercih edeceğiniz bankanın yerel şubelerinden veya müşteri hizmetleri telefon numaraları ile irtibata geçerek öğrenebilirsiniz. Yayımlamış olduğumuz bilgiler, ilgili bankaların resmi reklam yayınlarından alıntı olarak yayımlanmıştır. Sayfamızın bahsetmiş olduğumuz her hangi bir banka ya da finans kuruluşu ile ilişkili değildir. Ürünler bankaları, tercihler ise kişileri ilgilendirir. Lütfen bilgilerin tamamını eksiksiz ve güncel bir şekilde, tercih edeceğiniz bankanın yerel şubeleri ya da müşteri hizmetleri telefon numarası ile iletişime geçerek alınız. Son olarak bahsettiğimiz bankalar haricinde özel günlerde avantajlı ürünler sunan bazı kuruluşlar aşağıda belirtilmiştir.

 • Vakıfbank
 • Finansbank
 • TEB (Türk Ekonomi Bankası)
 • HSBC
 • Denizbank
 • Halkbank
 • Türkiye Ziraat Bankası
 • Türkiye İş Bankası
 • Halkbank
 • Yapı Kredi
 • Albaraka Türk Katılım Bankası
 • Abank
 • Fibabanka

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.