Banka Hesabımda Kaç Para Var?

Banka Hesabımda Kaç Para Var?

Son günlerde bir çok kişinin bizimle iletişime geçerek “Banka Hesabımda kaç para var?” gibi sorular sorması ile harekete geçme kararı aldık.

Banka hesaplarınızı kontrol ederek, hesaplarda bulunan tüm paralarınızı öğrenme şansına sahip olduğunuzu bilmenizi isteriz. Bu işlemi oldukça kısa bir süre içerisinde çok kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Banka hesabınızda para olup, olmadığını öğrenmek için farklı bir çok yöntem vardır. Bu yöntemleri aşağıda detaylı olarak sizinle paylaşmak istiyoruz.

Hesabımda Para Var mı?

Öncelikle hesap bakiyenizi kontrolü yapabileceğiniz bazı seçenekleri sıralayıp, ardından bu seçenekleri detayları ile birlikte anlatmak isteriz.

  • İnternet Bankacılığı
  • Cep Şubesi
  • ATM
  • Banka Şubeleri
  • Banka Mobil Uygulaması

Gibi yöntemler aracılığı ile çok kolay ve hızlı bir şekilde Hesabınızda bulunan birikiminizi ya da unutmuş olduğunuz paraları öğrenme şansına sahipsiniz.

İnternet bankacılığı hesap sorgulama
Hesap sorgulama işlemi yapmak istediğiniz bankanın İnternet bankacılığı adresine giriş yapmak için önce şifre belirlemeniz gerekiyor. İnternet şubesi giriş şifresi öğrenme başlıklı yazımızı inceleyerek kolayca şifre belirleme işlemi yapabilirsiniz.

İnternet şubesi girişi yaptıktan sonra “Hesabım ya da Hesaplarım” menüsünü takip ederek, ilgili bankada bulunan tüm hesaplarınıza ve hesaplarda bulunan paralarınıza ulaşabilirsiniz.

Cep Şubesi Hesap Sorgulama
Öncelikle paranızın olduğunu düşündüğünüz ya da hesabınız olan bankaya ait “Cep Şubesi” uygulamasını akıllı cep telefonunuza indiriniz. T.C. kimlik numaranız ile birlikte şifrenizide yazarak giriş yaptıktan sonra, yine yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi “Hesabım ya da Hesaplarım” menülerine tıklayıp, ilgili bankaya ait tüm varlık ve borçlarınızı görebilirsiniz.

Son olarak Banka Şubeleri ve ilgili bankaya ait müşteri hizmetleri telefon numarası ile hesaplarınıza ulaşabilir, varlık ve borçlarınız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Bu hizmetleri alırken her hangi bir ekstra ücret talep edilmezken, kullanmadığınız hesaplarınızı kapatmanızı tavsiye ederiz. Banka hesapları oldukça kolay açılması ve unutuluyor olması sebebi ile, bu tür düşüncelere sebebiyet verebileceğini hatırlatmak isteriz.

Hesabimda-para-varmi

Banka hesabımda kaç para var?

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz işlemleri en kolay yapabileceğiniz bir kaç banka; Akbank, Garanti bankası, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Finansbank, Ziraat Bankası ve daha bir çok banka…

Banka Hesabımda Kaç Para Var?” Başlıklı yazımızı tamamen bilgi paylaşımı amaçlı yayımladık. İlgili konu “Banka Hesabımda Para Var mı?” Amaçlı yazılmıs olunup, bu konu hakkında yapacağınız tüm görüş ve önerileriniz titizlikle incelenip anında paylaşılacaktır. Teşekkür ederiz. Kredibanka.org

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.