Axess Kredi Kartı Başvurusu Akbank

Akbank Axess Kredi Kartı

Akbank Axess Kredi Kartı sahipleri yeni yılda da sürprizler ile hayatlarına devam ediyor. Şimdi Axess Kredi Kartı ile her ihtiyacınıza cevap veren ve fırsatlarla dolu bir dünyaya girebilirsiniz. Axess Kredi Kartı ayrıcalıkları dünyası sizlere yurt içi ve yurt dışında harcama yapma ve nakit ihtiyaçlarınızı karşılamanız için acil para gibi hizmetler veriyor. Axess harcamalarınızda bol Chip-para kazanırken, yüz binlerce noktada ayrıcalıklı taksit imkanlarından faydalanmanızı da sağlayarak hayatınızı kolaylaştırıyor. Axess Chip Para hizmetini yaygın Axess üye iş yerlerinde dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

 

Axess Chip Para

Axess Kredi Kartı ile yapmış olduğunuz alışveriş harcamalarınız sizlere bol, bol Chip Para kazandırmaktadır. Kazanmış olduğunuz bu Chip Paralar ile Türkiye çapında yaygın olarak bulunan tüm üye iş yerlerinde dilediğiniz gibi harcama şansına sahipsiniz. Üye iş yerlerinde Chip Para ile yapmış olduğunuz tüm harcamalar bedavadır. 1 Chip Para – 1 Lira yerine geçmektedir. Ayrıca Axess Kredi Kartı Otomatik Fatura Ödeme Talimatı verin, fatura takip derdinden kurtulun. Otomatik Fatura Ödeme Talimatı verin, Axess zamanı gelince faturalarınızı anında ödeme hizmeti veriyor (Turkcell, Vodafone ve Avea faturaları hariç, Kredi Kartı Otomatik Fatura Ödeme Talimatı ile ödenmiş olan her fatura başına 0,60 TL hizmet ücreti yansıtılmaktadır).

 

Axess Havalimanı Shuttle hizmeti

Akbank Telefon Şubesi 444 25 25’i aradıktan sonra Havalimanı Transfer Hizmetlerini tuşlayın ve uygun fiyatlara İstanbul, İzmir, Ankara, Adana gibi büyük illerimiz de  Havalimanı transfer hizmeti almaya başlaya bilirsiniz.

 

Axess Kredi Kartı Kampanyaları

Axess kampanyalarını takip ederek Axess Chip Para hizmetlerinden yararlanabilir. Kazanmış olduğunuz Chip Paraları dilediğiniz üye iş yerlerinde harcamaya başlayabilirsiniz. Tüm üye iş yerlerinde Axess kullanıcılarına özel taksit imkanlarının yanı sıra, kullanıcılara özel indirimler ve kampanyalar sürekli olarak sağlanmaktadır. Ayrıca kampanyaları yakından takip etmek için, Axess Kredi Kartı Kampanyaları linkinden yardım alabilirsiniz.

axess-kredi-karti-basvurusu

Axess Kredi Kartı Başvurusu

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu için banka geliştirilmiş başvuru seçenekleri sunmaktadır. Akbank Kredi Kartı Başvurusu konusunda hassas davranması müşterilerine anında cevap vererek, Kredi Kartı Onayı alıp almadığını söylemesi bankanın kalitesini ortaya koymaktadır. Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu için aşağıdaki sıralanmış seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz. Axess Başvurusu yaptığınızda kartınız sizin belirlemiş olduğunuz adresinize teslim ediliyor.

  • Akbank Direkt İnternet Şubesi
  • Size en yakın Akbank Şubesi veya şubeleri
  •  Akbank ATM’lerinden ya da,
  • Akbank Telefon Şubesini arayarak hemen Kredi Kartı Başvurusu yapabilirsiniz.
  • Dilediğiniz zaman cep telefonu ile hemen HP yazıp 6665’e SMS gönderin, banka sizi arasın!
  • Yukarıdaki Akbank görseli yardımı ile Axess Kredi Kartı Başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.