ATM’Den Kredi Başvurusu AKBANK

ATM’den kredi Başvurusu Akbank
Akbank gelişen bankacılık teknoloji hizmetleri sayesinde, müşterilerine oldukça kaliteli ve hızlı başvuru seçenekleri sunmaktadır. Bankanın telefon ve İnternet bankacılığı hizmetleri yanı sıra, Akbank ATM’den kredi başvurusu yapabilirsiniz. Çok pratik ve kolay bir işlem olan ”Akbank ATM’den kredi başvurusu”, aynı zamanda bankanın müşterisi olmasanız bile sizlere fayda sağlamaktadır. Yani Akbank müşterisi olmasanız bile 7 gün 24 saat Akbank ATM’lerinden kredi başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bankanın ATM cihazlarından kredi başvuru talebinizi işleme koyabilmek için, ihtiyacınız olan vatandaşlık numaranız ile adınıza kayıtlı cep telefonu numaranız olmaktadır.

Akbank ATM’den Kart Kullanmadan Kredi Başvurusu

Akbank’ın hizmet sunduğu ATM cihazları ile kredi ya da banka kartınız olmasa dahi, kredi başvurusu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi bu işlemi bankanın hizmet anlayışı sayesinde 7 gün 24 saat yapabilir, anında kredi sahibi olabilirsiniz. Kartsız olarak kredi başvurusu gerçekleştirmek için yapmanız gereken işlemler çok basit. Öncelikle size en yakın ATM cihazına giderek, giriş tuşuna basın. Sonrasında ihtiyaç kredisi başvurusu işlem menüsünü seçin ve vatandaşlık numaranızı girin. Ardından cep telefonu numaranızı isteyen bir kutucuk belirecek, oraya adınıza kayıtlı cep telefonu numaranızı ekleyin ve tamama basın. ATM’yi kullanarak kartsız olarak yapmış olduğunuz bu başvuru talebinizin cevabı, belirtmiş olduğunuz cep telefonu numarasına anında gelmektedir. Kredi başvuru talebiniz olumlu sonuçlanmış ise, kredinizi sizin dilediğiniz her hangi bir şubeden anında alabilirsiniz.

akbank-eft-saati

Akbank Diğer Banka Kartları İle ATM’den Kredi Başvurusu
Belirtmiş olduğumuz gibi Akbank müşterisi olmasanız dahi, kredi başvurularınızı ATM’den gerçekleştirebilir, anında kredi kullanımı sağlayabilirsiniz. Bunun için her hangi bir banka kartınız var ise, hemen size en yakın Akbank ATM hizmet noktasına gidebilirsiniz. Kartınızı ATM’ye yerleştirip, ardından şifrenizi girin. Sonra ana menüde görüntülenecek ”Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu” işlemini seçin ve T.C. vatandaşlık numaranızı giriniz. Ardından beliren ekrana adınıza kayıtlı cep telefonu numaranızı girin ve kredi cevabınızın sadece bir kaç dakika içinde belirtmiş olduğunuz cep telefonu numarasına SMS olarak gelmesini bekleyin. Kredi cevabı banka tarafından anında cep telefonunuza gönderilecek ve olumlu sonuçlanması durumunda size en yakın dilediğiniz her hangi bir Akbank şubesinden alabileceksiniz. Fakat bilmeniz gereken önemli bir konuda, bankanın ATM hizmet noktaları ile yapabileceğiniz ihtiyaç kredisi başvurularınızın toplamı 10.000 TL’ye kadar verilebilmektedir. Bu tutarın üzerinde kredi başvurusu gerçekleştirme işlemi yapabilmek için, sizlere en yakın dilediğiniz Akbank şubesine gitmeniz gerekmektedir.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.