Anında Taşıt Kredisi İş Bankası

Türkiye iş bankası üzerinden anında taşıt kredisi için başvuru yapabilirsiniz! Dilerseniz “taşıt kredisi hesaplama” butonları sayesinde, direkt olarak hesaplama yapabilirsiniz. Ayrıca faiz oranları ve başvuru yöntemleri için bilgiler alabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Taşıt Kredisi

Türkiye iş bankası, müşterisi olsun ya da olmasın, herkese finansman sunan bir banka. Dilerseniz hemen araç kredisinin şartları, başvuru yöntemleri ve gerekli belgelerine göz atalım.

Araç Kredisi için Gerekli Belgeler Nelerdir?

İş bankası taşıt kredisi vereceği müşterilerinden bazı belgeler talep edebilmektedir. Unutmamalıyız ki bu belgeleri bir çok banka ve finans kuruluşu tarafından istenmektedir.

İlk başvuru esnasında, herhangi bir belge istenmez. Hatta iş bankası internet sayfası üzerinden başvuru yapanlar için gerekli olacak belgeler şu şekildedir;

 1. T.C. Kimlik numarası,
 2. Cep telefonu numarası.

Başvuru formunu doldurdunuz ve krediniz onay aldı. Artık aşağıda bilgi ve belgeler bankalar tarafından istenebilir. Bu bilgilerin doğruluğu ve eksiklerin giderilmesi, tam onay sürecini hızlandıracaktır.

 • Üzerinden T.C. kimlik numarası bulunan nüfus cüzdanı ve/veya sürücü belgesi.
 • Net gelir durumunuzu gösteren belge. (Maaş bordrosu, kira gelir belgesi, vb.)
 • ‘0’ km araçlar için alacağınız araca ait bir proforma fatura.
 • 2. el taşıt alacaksanız, satışı yapan kişiye ait son “Motorlu Araç Tescil ve Trafik Belgesi”.

Nasıl ve Nereden Başvuru Yapabilirim?

 • İşbank resmi web adresinden (bknz.) krediler seçeneğinden taşıt kredisi butonu yardımı ile yapabilirsiniz,
 • Telefon bankacılığı “kredi destek hattı”,
 • Tüm yerel şubelerinden,
 • ATM (Bankamatik) cihazları,
 • Mobil uygulaması…

Yukarıda vermiş olduğumuz yöntemleri kullanarak, anında iş bankası taşıt kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Dilerseniz müşteri hizmetleri telefon numarasını arayıp, araç kredisi almak istediğinizi beyan edebilirsiniz. Vermiş olduğunuz bu beyanat sonrası, müşteri danışmanı tarafından ilgili departmana yönlendirileceksiniz. Ayrıca herhangi bir departmana yönlendirme yapılmadan, direkt olarak başvuru talebiniz alınabilir.

Dilerseniz hemen en yakın banka şubesine giderek, taşıt kredisi başvuru formu doldurabilirsiniz. İster 2. el, ister sıfır km. araç için başvuru yapabilirsiniz. Dilerseniz öncelikli olarak, faiz oranları ve kredi kampanyaları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Hesaplama nasıl yapılır başlığı altında verilen bilgileri değerlendirerek, başvuru yapmadan önce faiz oranlarını hesaplayabilirsiniz. Ayrıca bu konu hakkında aklınıza takılan herhangi bir husus varsa, lütfen alt kısımdan bizlere yorum olarak belirtiniz. Sormuş olduğunuz sorular hakkında en kısa süre içerisinde bir araştırma yapılmaktadır. Yapılan araştırma sonrası en kısa süre içerisinde yanıtlar yine buradan verilmeye çalışılacaktır.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.