Anında Taşıt Kredisi İş Bankası

1 Skor2 Skor3 Skor4 Skor5 Skor (Bu yazıma oy verir misiniz?)
Loading...

Anında taşıt kredisi alabileceğiniz bankalar arasında her zaman üst sıralarda yerini korumakta olan iş bankası, Türkiye cumhuriyeti devletinin kuruluşundan bu yana varlığını sürdürmekte olan köklü bir banka olma özelliği ile müşterilerinin güven duygusu içerisinde alış, veriş yapabildiği ender bankalardan biridir. İş bankası her yıl farklı türden kredi kampanyaları düzenlerken müşterilerinin kredi ihtiyaçlarına dayalı türden kampanyalarda düzenleyebilmektedir. Kredi talepleri arasında oldukça sık bir başvuru potansiyeline sahip olan taşıt kredisi, bankanın bu kredi türünden sağlamış olduğu imkanları arttırmaktadır. Yani iş bankası müşterilerine en çok taşıt kredisi veren bankalar sıralamasında oldukça üst sıralara oturmuş, anında kredi imkanı sunabilen ve kaliteli bir banka olmaktadır. Ayrıca araç kredisini sadece alacağınız aracın rehini ile kefilsiz olarak temin edebilmekte olduğunuz bir banka olma özelliğini taşımaktadır. Fakat bazı şubeler uygun gördükleri taktirde kefil talep etme hakkına sahip olmakta. Peki Taşıt kredisi başvurusunda gerekli belgeler nelerdir? İş bankası taşıt kredisi başvurusu nasıl yapılır? Bu tür sorularınıza aşağıdaki yazımızda olabildiğince cevap vermeye çalışacağız.

İş bankası araç kredisinde gerekli belgeler
İşbank taşıt kredisi vereceği müşterilerinden bazı temel ve gerekli olduğunda istenen belgeler aşağıdaki gibi olabilmektedir.

• Başvuru Formu
•Üzerinden T.C. kimlik numarası bulunan nüfus cüzdanı ve/veya sürücü belgesi,
• Net gelir durumunuzu gösteren belgeler
• ‘0’ km araçlar için alacağınız araca ait bir proforma fatura
• 2.el taşıt alacaksanız satışı yapan kişiye ait son Motorlu Araç Tescil ve Trafik Belgesi

İş bankası araç kredi başvurusu
• İşbank resmi web adresinden krediler seçeneğinden taşıt kredisi butonu yardımı ile yapabilirsiniz,
• İş bankası telefon bankacılığı kredi destek hattı,
• İş bankası tüm şubelerinden,
• İşbank İnternet şubesi krediler bölümünden
Taşıt kredileri başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yukarıda belirtmiş olduğumuz bilgilerin güncelliğini koruyamadığı durumlar olabilmekte ve tüm bu bilgilerin detayları ile İş bankası resmi web adresi, telefon bankacılığı ve her yerde karşılaşabileceğiniz şubelerinden yardım alarak yararlanabilirsiniz. Güncel kampanya koşulları ve gereken dosya, belge, kişisel sorumlulukları bu şubeler aracılığı ile doğrulandıktan sonra başvurularınızı gerçekleştirmeniz sizin yararınıza olacaktır. Sayfamız üzerinden iş bankası başvuru koşulları ve belgeleri kesinlikle ilişkilendirilemez, tamamen bilgilendirme ve yardım amaçlı düzenlenmiştir. Saygılar sunuyor iş hayatınızın başarılar ile dolu olmasını diliyoruz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir