AnadoluBank Kredi Kartları

AnadoluBank Kredi Kartları

Türkiye bankacılık sektörünün kaliteli isimlerinden biri olarak nitelendirilen “Anadolubank“, kredi kartı hizmetlerini oldukça başarılı sağlayan bir banka olma özelliğini taşımaktadır. Banka tarafından sunulan ve bir çok noktada kampanyalı olarak harcama yapma şansına sahip olunan kredi kartları sunmaktadır. Son günlerde artan imajı ve bunun yanı sıra sağladığı bankacılık hizmetlerinin kalitesi, bir çok kişi için bu bankadan kredi kartı talep etmeye yeterli olacaktır. Bizde bugün takipçilerimiz için Anadolubank kredi kartlarını örnekler halinde anlatmaya çalışacağız. Öncelikle bankanın hizmet vermiş olduğu kredi kartlarını örnekler halinde sıralayalım.

Bütün Kredi Kartları

Anadolu-bank-kredi-kartlari

Banka bir kaç kredi kartı ile hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Anadolubank Worldcard

Anadolubank Kredi Kartı  (Ücretsiz Kart)

Business Worldcard

Sanal Worldcard

  • Anadolu banka ait Word kredi kartınız ile 200.000 den fazla üye iş yeri aracılığı ile World puan ve taksitli alışveriş seçeneklerinden yararlanabilir, kazanmış olduğunuz World planlarınızı World üye iş yerlerinde keyifle harcama şansına sahip olabilirsiniz.
  • Bütün dünyada mastercard ve Visa amblemini görmüş olduğunuz her yerde, kolayca alışveriş ya da harcama yapma olanağına sahip olabilirsiniz.
  • Ayrıca otomatik ödeme talimatı vererek, kredi kartı borcunun düzenli olarak vadesiz hesaptan aracılığı ile tahsil edilmesi isteme şansına sahip olabilirsiniz.
  • Kredi kartlarının kullanım süresi 3 yıl olarak belirlenmiştir.
  • Yıllık kart üyelik bedelleri, kart ekstresi aracılığı ile tahsil edilir.
  • İnternet üzerinde kolayca alışveriş ya da harcama yapma olanağı tanıyan Anadolubank sanal kredi kartına, yine Anadolubank İnternet şubesi aracılığı ile anında sahip olma şansı verilmektedir.
  • Bu kartlar hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak isteyen takipçilerimiz Anadolubank sayfasını ziyaret edebilirler.

Bugün sizlere Anadolubank kredi kartları hakkında detaylı bilgi paylaşımı yapmaya çalıştık. Umarız vermiş olduğumuz bilgiler yeterli olur ve banka tarafından hizmet almanızı sağlar. Konu hakkında sormak istediğiniz her türlü soruyu, bizimle iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kredibanka.org

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.