AnadoluBank Business Worldcard Başvurusu

AnadoluBank Business Worldcard

Bütün dünyada Mastercard ve Visa amblemini görmüş olduğunuz her yerde rahatlıkla alışveriş ya da harcama yapma şansına sahip olunan bir kredi kartı’dır. Ayrıca 200.000’den fazla Worldcard ile World sistemine dahil olan üye iş yerlerinde World puan ve taksitli ayrıcalıkları dan yararlanabilir, toplamış olduğunuz World puanlar ile World üye iş yerlerinde bu puanları nakit yerine kullanma şansına sahip olduğunuzu bilmenizi isteriz. 1 Şubat 2014 tarihi itibari ile kredi kartları ile gerçekleştirilen mal ve hizmet alımları ile nakit çekimler için yapılan taksitlendirmeler 9 (Dokuz) ayı geçmeyecek şekilde yapılır. Ayrıca kredi kartları ile gerçekleşecek telekomünikasyon, kuyum, mücevherat, yemek, akaryakıt ve gıda  (gıda toptancıları dahil) alışverişlerinde tüm taksitlendirme uygulaması sona erdi.

Business Worldcard Başvuru

Business Worldcard başvurusu gerçekleştirmek için, en yakın Anadolubank yerel şubesine gidebilirsiniz. Müşteri temsilcisinin sizlere sunacağı başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız, Business Worldcard başvurusu için yeterli bir işlem olacaktır. Anadolubank Business Worldcard yıllık kullanım ücreti 65 TL. Olarak belirlenmiştir. Anadolubank Kredi Kartları hakkında bilgialmak için, lütfen ilgili yazımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Business Worldcard başvurusu hakkında daha fazla bilgi almak için, hemen yorum yapabilir soru ve önerilerinizi bizlerle paylaşma şansına sahip olabilirsiniz. Bizi takip ederek destek verdiğiniz için teşekkür ederiz. Kredibanka.org

AnadoluBank Business Worldcard Başvurusu
5 (100%) 1 oy
Merhaba ben kadir. Kredi notu öğrenme ismi ile sizlerle sürekli olarak buluşuyorum. Kredibanka.org adresini 2015 yılında hayata geçirdim ve finansal konularda bir çok bilgi paylaştım. Özellikle bankaların kredi ve kredi kartı hizmetleri için başvuru şartları ve özel kampanyalarını sizlerle paylaştım. Bu paylaşımlarım arasında çok beğeni alanlar ve sürekli paylaşılanlar oldu. Tüm bunlar için öncelikle herkese çok teşekkür ederim. Ekonomik ve finansal bilgiler paylaşmaya devam edeceğim.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir