AnadoluBank Business Worldcard Başvurusu

AnadoluBank Business Worldcard

Bütün dünyada Mastercard ve Visa amblemini görmüş olduğunuz her yerde rahatlıkla alışveriş ya da harcama yapma şansına sahip olunan bir kredi kartı’dır. Ayrıca 200.000’den fazla Worldcard ile World sistemine dahil olan üye iş yerlerinde World puan ve taksitli ayrıcalıkları dan yararlanabilir, toplamış olduğunuz World puanlar ile World üye iş yerlerinde bu puanları nakit yerine kullanma şansına sahip olduğunuzu bilmenizi isteriz. 1 Şubat 2014 tarihi itibari ile kredi kartları ile gerçekleştirilen mal ve hizmet alımları ile nakit çekimler için yapılan taksitlendirmeler 9 (Dokuz) ayı geçmeyecek şekilde yapılır. Ayrıca kredi kartları ile gerçekleşecek telekomünikasyon, kuyum, mücevherat, yemek, akaryakıt ve gıda  (gıda toptancıları dahil) alışverişlerinde tüm taksitlendirme uygulaması sona erdi.

Business Worldcard Başvuru

Business Worldcard başvurusu gerçekleştirmek için, en yakın Anadolubank yerel şubesine gidebilirsiniz. Müşteri temsilcisinin sizlere sunacağı başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız, Business Worldcard başvurusu için yeterli bir işlem olacaktır. Anadolubank Business Worldcard yıllık kullanım ücreti 65 TL. Olarak belirlenmiştir. Anadolubank Kredi Kartları hakkında bilgialmak için, lütfen ilgili yazımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Business Worldcard başvurusu hakkında daha fazla bilgi almak için, hemen yorum yapabilir soru ve önerilerinizi bizlerle paylaşma şansına sahip olabilirsiniz. Bizi takip ederek destek verdiğiniz için teşekkür ederiz. Kredibanka.org

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.