Altın Satan Bankalar

Banka Hesabı İle Altın Satışı

Altın Satan Bankalar aracılığı ile 24 ayar saf fiziki altın alım satım işlemlerinizi, her hangi bir hesaba ihtiyaç duymadan kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirme imkanına sahip olduğunuzu biliyor muydunuz?

Bir çok banka tarafından sunulan 1, 1.5, 2.5, 5, 10, 20, 50 ve 100 gram seçenekli altınlar, İstanbul Altın Rafinerisi güvencesi ile basılmaktadır. 24 ayar saf fiziki altın alım satım işlemleriniz, her hangi bir hesaba ihtiyaç duymaksızın yapılabiliyor ve bu işlemlerinizi tercih edeceğiniz banka hesabında bulunan Türk Lirası, Amerikan Doları ve Altın hesabınız ile kolayca gerçekleştirme imkanına sahipsiniz.

Gram altın alımı, banka hesabı yerine fiziki altın yatırımı yapmak isteyenler için veya elinde bulunan altınları bankalar aracılığı ile değerlendirmek isteyen tasarruf sahipleri için alternatif bir yatırım imkanı olmaktadır. Sahip olduğunuz altınları, kuyumcular aracılığı ile İAR sertifikalı gram altınlara dönüştürme imkanı sunuluyor. Sahip olunan bu altınları, bankalar tarafından sunulan Altın Hesabı ile değerlendirerek hem siz kazanırsınız hem de ekonomiye katkı sağlamış olabilirsiniz. Altın Satan Bankalar aracılığı ile satın almış olduğunuz altınları, kuyumcularda da, dilediğiniz zaman bozdurma şansına sahipsiniz. Bankalar tarafından sunulan Altın Hesabı seçenekleri ile dilediğiniz zaman Altın Hesabınıza Gram Altın yatırabilir ya da çekebilirsiniz.

Altın Satan Bankalar Hangileri

Şimdi sizlere Altın Satan Bankalar arasından bir kaç tanesini maddeler halinde sıralamak istiyoruz.

  • Garanti Bankası
  • Türkiye İş Bankası
  • Vakıfbank
  • Finansbank
  • Albaraka Türk Katılım Bankası
  • Kuveyt Türk Katılım Bankası
  • Ziraat Bankası
  • Halkbank

Ve daha bir çok banka, Altın satın alabileceğiniz bankalar arasında yer alır.

Altınlarınızı bankalar aracılığı ile satın almanız, piyasaya göre daha düşük maliyetler sunulmasına neden olabilir. Bankalar tarafından satın almış olduğunuz altınları, hesabınıza yatırırken ya da çekerken komisyon ödemek durumunda kalabilirsiniz. Bankalar tarafından sunulan altınlar, güncel Altın Piyasa Kuru ile hesaba yatırılır ya da çekilir. Bankalar da açmış olduğunuz altın hesabınıza günün 7 günü 24 saat boyunca İnternet bankacılığı, ATM’ler ve tercih ettiğiniz bankanın müşteri hizmetleri telefon numarası ile ulaşabilirsiniz. Banka müşterileri tarafından en çok tercih edilen altın türü ise ”Çeyrek Altın Satan Bankalar”, olmaktadır.

altin-satan-bankalarYukarıda bahsetmiş olduğumuz ”Altın Satan Bankalar” içerikli yazımızda sunulan şartlar, koşullar ve diğer içerikler bankalara göre değişiklik gösterebilir. Bankalar Altın Hesabı kampanyalarına ilişkin şart ve koşulları durdurma ya da maddelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Hangi bankadan altın satın alınır ya da ”En Ucuz Altın Satan Bankalar” sorularınızı Banka Haberleri Kategorimiz içerisinde bulabilirsiniz. Bizi takip ettiğiniz için teşekkür eder, saygılar sunarız. KrediBanka.Org

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.