Albaraka Türk Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Albaraka Türk Katılım Bankası Müşteri Hizmetleri

Katılım bankacılığı sektöründe öncü şirketler arasında adını altın harfler ile yazdıran ”Albaraka Türk”, artık 30. yılını kutlamaya hazırlanan bir bankadır. 1985 yılında Türkiye’nin ilk özel finans kurumu olarak göreve başlayan banka, bugün sayısı 200’ün üzerinde olan şubeleri ile kaliteli bir bankacılık hizmeti sunmaktadır. Bankanın her hangi bir hizmetinden yararlanıyor ya da yararlanmak istiyorsunuz fakat, ”Albaraka Türk müşteri hizmetleri telefon numarası kaç?” gibi sorular soruyor olabilirsiniz. Bu konuyu açmamızda’ki en büyük etken bu oldu ve sizler için araştırmalar yaparak bankanın hizmet numarasını sizler ile paylaşmak istedik. Ayrıca bankanın iletişim bilgilerini kısa, öz ve detaylı bir sunum yaparak, sizlerle paylaşmak istedik.

Albaraka Türk Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Albaraka Türk katılım bankası A.Ş. telefon bankacılığı hizmetlerinden yararlanmak istek, öneri ya da şikayet gibi bilgilerinizi müşteri temsilcileri ile paylaşmak için hemen, telefonunuzun aracılığı ile 444 5 666 numaralı telefon numarasına ulaşabilirsiniz. Bankanın bir çok hizmeti hakkında bilgi alabilir, bir çok bankacılık işleminizi sağlama şansına’da sahip olabilirsiniz.

Ayrıca bankanın Facebook adresine ulaşmak isterseniz; ALBARAKA TÜRK FACEBOOK

Twitter adresini unutmamak gerekir, bir çok yorum ve paylaşımlar ile oldukça etkili bir bankacılık hizmeti sunulmaktadır. ALBARAKA TÜRK TWİTTER

Albaraka Türk Katılım Bankası İletişim Bilgileri

Albaraka Türk işletme merkezi ise; Saray mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz caddesi, No: 6 34768 Ümraniye/İSTANBUL olarak belirtilmiştir. Telefon : +90 216 66 01 01 Faks : +90 216 666 16 00 Teleks : 27061 abrt tr – 26459 albt tr olmaktadır. Konu hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz, uzman ekibimize sorularınızı yöneltmeniz yeterli olmaktadır. Bizi takip ettiğiniz için teşekkür eder, sayfamızı beğendiyseniz paylaşmanızı rica ederiz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.