Albaraka Türk Kredi Kartları

Uzun yıllar Türk bankacılık sektörünün içerisinde kaliteli bankacılık faaliyetleri gösteren “Albaraka Türk bankası“, günümüze gelindiğinde büyük bir müşteri potansiyeline sahip olmuştur. Bir çok kişi Albaraka Türk kredi kartları hakkında detaylı bilgi araştırması yaparken, biz bu duruma kayıtsız kalamadık! Bu kartların detaylı araştırmasını yaptık ve sizinle paylaşmak istiyoruz. Bu nedenle konu hakkında sormak istediğiniz her türlü soru ve öneriyi, yazımızın sonunda bizimle paylaşma şansına sahip olduğunuzu belirtmek isteriz.

  • World Platinum
  • World  Gold
  • World Klasik

Albaraka Türk Banka Kartları

Bir çok alışveriş ve harcamaları worldpuan kazanarak yapabilir, biriktirmiş olduğunuz bu puanları dilediğiniz zaman harcama şansına sahip olduğunuzu bilmenizi isteriz. Ayrıca World üye iş yerlerinde yapacağınız harcamaları taksitli olarak yapabilirsiniz. Bazı özel hizmet veren noktaları bedava kullanma şansına sahip olabilirsiniz. Örneğin Platinum kart sahipleri Atatürk havalimanı TAV prime class iç ve dış hatlar lounge’larına ücretsiz giriş yapabilir. Ve daha bir çok hizmeti indirimli alarak rahatlığın keyfini sürebilir. Fakat Albaraka Türk bankası kredi kartları hizmetleri için, değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Albaraka Türk kredi kartı başvurusu yapmak için bakınız kategorimiz de bulunan banka kartlarını incelemenizi öneririz.

Bugün sizlere Türkiye çapında bir çok kişinin merak ederek araştırma yaptığı “Albaraka Türk kredi kartları” hakkında detaylı bilgi paylaşımı yapmaya çalıştık. Konu hakkında daha detaylı olarak sormak ya da önermek istediğiniz her şeyi, aşağıda bulunan yorum kutusuna yazabilirsin. İsterseniz iletişim seçeneğini kullanarak bizimle iletişime geçip, bankacılık hakkında yazmak istediğiniz her şeyi yazabilirsiniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.