Albaraka Türk Fatura Ödeme Hesabı Başvurusu

Albaraka Türk fatura ödeme hesabı açanlar, hesaplarında para olmasa dahi borçlarını ödüyor! Albaraka Türk katılım bankası fatura ödeyen hesap açmak için gereken şartlar ve hesap özellikleri bu sayfada.

Fatura Ödeyen Hesap Nedir?

Albaraka Türk, fatura tahsilatı ödeme aracılığı yaptığı kurumlara özel hesap avantajı sunuyor. Bu kampanya bankanın fatura ödeme aracılığı yapmış olduğu herhangi bir kuruma özel otomatik ödeme talimatı verenleri kapsamaktadır. Kısacası fatura ödemesinin son ödeme tarihi geldiği zaman mevduat hesabında yeterli bakiye yoksa, fatura ödeyen hesap devreye giriyor. Normal hesapta yeterli bakiye olmaması durumunda, özel cari hesaptan ödeme yapılır. Bu ödemeleri daha sonra siz kapatabilirsiniz.

albaraka turk fatura odeme hesabi

Albaraka Türk Fatura Ödeme Hesabı

Albaraka Türk katılım bankası tarafından sunulan bu özellik, faturaların son ödeme tarihini geciktirmeden öder. Bu özelliğin geri ödemesi fatura borç tutarına göre değil, ödenen para miktarına göre yapılır. Otuz gün vadeli olarak kullanım yapılıyor. Yani aslında ödemeyi yaptıktan sonra siz bu borcu 30 gün içerisinde kapatmalısınız. Doksan günü aşan borç süresi için yasal işlemler başlayabiliyor.

Başvuru Ücretli mi?

Hayır. Başvuru ücretli değil ama fatura tutarına göre belirlenen bir komisyon tutarı mevcuttur. Bu komisyon tutarları sizin ödemeniz gerekmektedir. Otomatik ödeme talimatı verilen faturaların ödemeleri için öncelik vadesiz mevduat hesapları olur.

Albaraka Türk Fatura Ödeme Talimatı Verme

Otomatik fatura ödeme talimati vermek için hemen en yakın Albaraka Türk katılım bankası şubesine gidebilirsiniz. Banka şubesine giriş yaptıktan sonra müşteri danışmanları gerekli işlemleri yapacaktır. Bu konuda merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt bulacaksınız. Bankanın yerel şubeleri bir çok hizmet için müşterilerini bekliyor. Dilerseniz müşteri hizmetleri telefon numarasını arayıp, konu hakkında aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

Albaraka Türk müşteri hizmetleri, tüm bankacılık hizmetleri hakkında detaylı bilgi verecektir. Dileyenler sadece fatura ödeyen hesap hakkında sorular sorabilir. Bu hizmet bedellerini öğrenmek için bankanın resmi İnternet subesine giriş yapabilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir kısım kaldı mı? Eğer cevabınız evet ise lütfen aşağıya yorum bırakınız. En kısa sürede sizin sorularınıza cevap bulmaya çalışacağız.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.