Aktifbank N Kolay Emekli Kredisi PTT

Aktifbank N kolay emekli kredisi PTT şubelerin de! Kredi ihtiyaçlarınızı artık PTT aracılığı ile kolayca karşılama şansına sahipsiniz. Dilerseniz PTT aracılığıyla alınabilen Aktifbank N kolay kredi hakkında tüm bilgileri buradan inceleyebilirsiniz.

Kredi İşlemleri İçin;

 • PTT iş yerlerinde bulunan kredi başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.
 • Başvuru formu üzerinde yazılı bilgiler sistem tarafından kredi kullanmak istediğiniz bankaya gönderiliyor. Gönderme işlemi sonrası oldukça kısa bir süre içerisinde kredi başvurusunun olumlu ya da olumsuz yanıtı geliyor.
 • Kredi onaylanır ise; Bireysel kredi sözleşmesini imzalayıp kredi işlemini tamamlamış olursunuz. Bu kadar kısa bir süre içerisinde, kolayca PTT’den kredinizi çekebilirsiniz.

Aktifbank N Kolay Emekli Kredisi PTT

ptt aktifbank emekli kredisi

Maaşını PTT’den Alan Emeklilere Aktifbank’tan Kredi

Sizde maaşınızı PTT ‘den alıyorsanız, anında Aktifbank’tan kredi alma şansına sahip olabilirsiniz!

Acil nakit ihtiyacı olan emeklilere kefilsiz ve şartsız Aktifbank N kolay emekli kredisi veriyor! Hemen en yakın PTT merkezine gelerek 40.000 TL’ye kadar kredi kullanma şansına sahip olabilirsiniz. Şubeleri ziyaret etmek istemeyen kişiler, resmi İnternet sayfası üzerinden bilgi alabilirler.

PTT kredi başvurusu

PTT Emekli Kredisi Açıklamaları

 • Faiz oranı; 3-36 ay vadede 1,75% olur.
 • Kredi Tahsis Ücreti kullanılan kredi tutarının binde beş’i olacak şekilde ücretlendirilir.
 • Bu kampanya kapsamında sağlanan kredide alt limit 500 TL, üst limit ise 40.000 TL. Olur.
 • PTT kredi işlemlerinden seksen (80) yaşına kadar olan ve emekli maaşını PTT aracılığı ile alan emekliler faydalanma şansına sahip olabilmektedir. (Müşteri yaşı ve vade süresinin toplamı 83 yılı geçmiyor. Örnek olarak; 80 yaşında olan bir emekli 4 yıl vadeli kredi alamıyor, fakat 3 yıl vadeli kredi alabiliyor.)

Yukarıda adı geçen “Aktifbank N kolay emekli kredisi ptt” içerikli konuyu, tamamı ile bilgi paylaşımı amaçlı yayımladık. Detaylı bilgiyi tüm PTT şubelerinden alabilirsiniz. Ayrıca yazı ortalarında belirtmiş olduğumuz PTT kredi başvurusu nasıl yapılır içerikli konu, bu kuruluştan alınabilecek finansal kaynak bilgilerini içeriyor. Dilerseniz diğer konularımızı incelemek üzere kredi banka sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Bizi sosyal medya üzerinden takip ederek, güncel bilgilere anında ulaşabilirsiniz.

5 yorum

 1. ufuk

  4 Ağustos 2016 at 13:48

  nerde faizsiz kredi adam kandırıyorsunuz dimi ?? illa faize bulaşın dıye herşey yapıyorsunuz!

  • KREDİ NOTU

   5 Ağustos 2016 at 16:53

   Sayın Ufuk; Sizin kredi çekip, çekmemeniz bize herhangi bir fayda sağlamıyor.
   Biz banka ya da finans kuruluşu olmadığımızı ve bu şirketler ile herhangi bir ilişikliğimizin olmadığını sürekli beyan ediyoruz.
   Elimizden geldiğince, ziyaretçilerimizin verdiği bilgileri sizlere aktarmaya çalışıyoruz.
   Bu konuda herhangi bir hatamız olduysa, özür dileriz.

   • Şükrü

    18 Mart 2019 at 21:56

    Kredi lazım

    • KREDİ NOTU

     19 Mart 2019 at 21:15

     @Şükrü bey merhabalar. Aktif bank N Kolay ihtiyaç kredisi hizmetlerine göz atabilirsiniz. Ayrıca diğer sayfalarımızda bulunan kredi kampanyalarına göz atmanızı öneririz.

 2. KENAN ÇELEBİ

  10 Ocak 2018 at 23:27

  Aktifbank size insanların inancı kalmadı 6aydir evraklarım eksik evrak yolladığım halde bir türlü duzelmedi siz kalkmış insanlara fayda olmaya çalışıyor uz diyorsunuz 541 37072

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.