Aktifbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aktifbank, ülkemizde finansal bankacılık hizmetleri veren küçük çaplı bir bankadır. Bu sebeple rakiplerinin önüne geçerek fark yaratabilmek adına çok avantajlı ve ayrıcalıklı kampanyalar sunmaktadır. Avantajlı kampanyalar düzenliyor olsa da, başvuru şartları diğer bankalara oranla daha zor olacaktır. Aktifbank kredi başvurusu yaparken, gecikmiş borcun olmaması ve kişinin kredi notunun iyi olmasına dikkat edilmelidir. Aktifbank kredi başvuruları şubeden, İnternet’ten ya da telefondan yapılabiliyor. Dilerseniz bu detayları maddeler halinde sunalım.

akfitbank kredi basvurusu

Aktifbank kredi başvurusu nasıl yapılır?

Aktifbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Telefonla Aktifbank kredi başvurusu yapma

Telefonla Aktifbank kredi başvurusu yapabilmek için telefonundan 0850 724 30 50 numaralı çağrı merkezini aramak yeterli olacaktır. Bu numarayı arandıktan hemen sonra gerekli ön bilgilerle birlikte, kredi ürünü bildirilir. Böylece ön başvuru için gerekli adımlar atılmış olur. Başvuru yapan kişi kredi kullanma kriterlerine uygun bulunduğu takdirde, bir (1) gün içerisinde sağlanan miktarı alabilir. Bunun için gerekli evraklarla birlikte, banka şubesine müracaat edilmesi gerekmektedir. Bankalara ait telefon numaralarını buradan bulabilirsiniz.

Şubeden Aktifbank kredi başvurusu nasıl yapılır?

Banka şubesinden yapılacak kredi başvuruları daha sağlıklı sonuçlar doğuracaktır. Aylık gelir belgesi ile birlikte banka şubesine giderek, bireysel ya da kurumsal kredi başvurusu yapabiliyoruz. Başvuru formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulup teslim edilir. Başvurunun kabul edilmesi sonrası bir gün içerisinde geri dönüş sağlanacaktır. Yetkililer tarafından banka skoru incelenecek ve buna göre bir değerlendirme yapılacaktır.

İnternet’ten Aktifbank Kredi Başvurusu Yapma

Teknoloji artık bankacılık işlemlerinin kolayca İnternet üzerinden gerçekleştirilmesine izin veriyor. Hal böyle olunca, çok kısa bir süre içerisinde başvurularımızı tamamlayabiliyoruz. Öyle ki, evimizden ya da iş yerimizden tek tıkla başvurular tamamlanabiliyor. Bu eylemi gerçekleştirebilmek için gerekli olan tek edevat bir adet cep telefonu ya da bilgisayar olacaktır.

İnternet’ten Aktifbank kredi başvurusu nası yapılır?

Aktifbank resmi İnternet sitesini ziyaret edip, başvuru için gerekli formu doldurmak yeterli olacaktır. İnternet üzerinden yapılan kredi başvuruları, ortalama 4-5 saat içerisinde değerlendirilir. Kredi başvurusunun kabul edilmesi durumunda, gerekli belgeler ve evraklarla birlikte banka şubesine giderek başvuru tamamlanabilir. Belgelerin teslimi sonrası talep edilen miktar teslim edilir. Aktifbank bireysel ihtiyaç, taşıt, konut, emekli ve alışveriş kredisi hizmetlerini sunar. Aktifbank N Kolay Kredi 25 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi sunmaktadır.

Aktifbank Kredi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

  • 3 adet nüfus cüzdanı fotokopisi,
  • Gelir idaresi başkanlığından alınmış gelir belgesi,
  • Sigortalı çalışanlar için SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) maaş bordrosu,
  • Sigortalı olmayanlar için iş yerinden aylık net geliri gösteren imzalı ve kaşeli maaş kağıdı,
  • Öğrenciler için öğrenim gördükleri eğitim kurumlarından alınan öğrenci belgeleri,
  • Emekliler için emekli maaş kartı ya da maaş belgesi,
  • Kurumsal kredi başvuruları için son döneme ait finansal veriler ve son dönem vergi levhası,
  • Son 3 aylık elektrik, su, doğalgaz faturaları,
  • Çalışanlar için maaş yazısının yanında imza sirküleri..
akfitbank kredi basvurusu

Aktifbank kredi başvurusu nasıl yapılır?

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz ”Aktifbank kredi başvurusu nasıl yapılır ve gerekli evraklar nelerdir?” içerikli bilgiler, değişiklik gösterebilir. Aktifbank tarafından sunulan kredi ve kart kampanyaları, yine bu banka tarafından durdurulabilir ya da kampanya kapsamları değiştirilebilir. Bu bilgilerin güncelliği başvuru yapan kişi tarafından teyit edilmelidir. Ayrıca bankanın resmi sayfası üzerinden anında kredi başvurusu yapılabilir. bknz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.