Akbank Tarım Kart Başvurusu

Akbank Tarım Kart

Akbank Tarım Kart Başvurusu yaparak ihtiyaçlarınızı anında karşılama şansına sahip olurken, ödemelerini hasat zamanı yaparsınız!

Akbank Tarım kart ile bankanın anlaşmalı olduğu üye iş yerlerinde yapacağınız gübre, mazot, fide, ilaç ve tohum gibi tarımsal cinsten harcamalar yapabilir, bu harcamaların ödemelerini hasat döneminde yani para kazandığınız dönem yapma imkanına sahipsiniz.

tarim_kart-akbankTarım Kart Avantajları

Akbank tarım kart sahipleri hasat zamanına göre ayarlanmış olarak, yılda 1 kere ödeme yapabilirler. Hatta kartınıza dilediğiniz zaman ödeme yapıp yeniden üretime yönelik olarak sarf malzemeler için yapacağınız alışverişlerde kullanma şansına sahip olabilirsiniz.

Anlaşmalı üye iş yerlerinde yapacağınız alışverişler için, vade farkı olmadan kampanyalardan yararlanma şansına sahip olabilir, hatta chip-para bile kazanabilirsiniz.

Bankanın sunmuş olduğu Tarım Kart ile 7 gün 24 saat Akbank ATM’lerinden vadesiz mevduat hesabına ulaşabilir, istenildiği zaman nakit para çekme işlemi yapılabilir.

Akbank Tarım Kart Başvurusu

Akbank Tarım Kart Başvurusu yapmak için, hemen Akbank’ın Tarım Bankacılığı ile ilgili şubelerine gidebilirsiniz. Tarım bankacılığı ile ilgili şubelerin bulunduğu listeye ulaşmak için tıklayınız.

Bugün sizlere bahsetmiş olduğumuz “Akbank Tarım Kart Başvurusu Nasıl Yapılır” içerikli konuyu, Akbank resmi İnternet sayfası kaynak alınarak hazırlanmıştır. Tarım kart; tarımsal faaliyetler sürdüren bireyler için oldukça etkili kampanyalar ve çok avantajlı ödeme seçenekleri sunar. Tarımsal alışverişlerinizi Akbank tarım kart ile yapabilir, ödemelerinizi para kazandığınız yani hasat zamanı yapabilirsiniz. Bu nedenle bankanın tarımsal üretim yapanlar için sunmuş olduğu bu fırsatlardan yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Sizin için önemli olacağınız düşündüğümüzbir diğer tarım konumuz olan “Tarım Kredisi Nasıl Alınır” başlıklı yazımızı dikkatle incelemenizi ve tarım tüccarları ya da üreticileri için sunulan fırsatları dikkate almanızı önemle tavsiye ederiz. Tarım Kart ve tarım kredisi farklı tür bankacılık hizmetleri olup, iki farklı hizmeti değerlendirmeniz fayda sağlayacaktır. Tarım kredisi sayfasına ulaşmak için, sayfada bulunan görseli kullanabilirsiniz.

Konu hakkında yapacağınız her türlü görüş ve önerileri titizlikle inceliyor, faydalı bulunması ya da gerek duyulması durumunda takipçilerimiz için hemen paylaşıyoruz. Destekleriniz için teşekkür ederiz. Kredibanka.org

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.