AKBANK Şikayet Hattı

AKBANK Şikayet Hattı

Akbank bankacılık hizmetlerinden her geçen gün binlerce, hatta on binlerce kişi yararlanıyor. Özellikle kredi ve kredi kartı kampanyaları bir çok kişiyi bu bankadan hizmet almaya teşvik ediyor. Bir çok kurum ve kuruluşta olduğu gibi bazı müşteriler banka hakkında bazı şikayetlerini dile getirmek istiyorlar. Akbank şikayet hattı tamda bunu hedefliyor. Arzu, istek, dilek ve şikayet belirtmek isteyen müşterilerine 7/24 destek veren banka iletişim adresleri, tüm isteklerinize anında cevap bulmaya çalışıyor. Peki ”Akbank şikayetleri nereye yapılır?”

AKBANK Şikayet Hattı

AKBANK Şikayet Hattı

TBB Bireysel Müşteri Hakem Heyeti Başvuru Formu
Öncelikle bankacılık ve banka hakkında yapacağınız şikayetlerinizi Buradaki hakem heyeti başvuru formunu doldurarak yapabilirsiniz. TBB bilgi broşürünü okuyup, hakem heyeti hakkında detaylı bilgi’de alabilirsiniz. TBB (Türkiye Bankalar Birliği) hakem heyetine yapacağınız bu başvuru, oldukça titiz bir şekilde incelenir ve gerekli işlemler anında yapılır.

Akbank Şikayetleri için Aranacak Telefon Numarası
Akbank müşteri hizmetleri telefon numaralarını arayıp dilek, istek ve tüm önerilerinizi belirtebilirsiniz. Ayrıca bankanın İnternet sayfasına giriş yaparak, ”Sıkça Sorulan Sorular” kısmında aradığınız sorulara cevap bulabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numaralarını arayıp Kredi ve banka kartı kayıp/çalıntı bildirimi, kartlarınız ve bankada bulunan hesaplarınız hakkında her türlü talimatı verebilme olanağı sunulmaktadır. Tüm bu talep istek ve önerilerinizi 444 25 25 ya da 0850 222 25 25 numaralı Akbank Telefon Şubesi‘ne iletebilirsiniz.

Telefon bankacılığı hizmet numarası ile yapacağınız tüm görüşmeler kayıt altında olacaktır. Özellikle kayıt altında yapılan görüşmelerinizin, banka tarafından oldukça büyük bir öneme sahip olduğunu hatırlatmak isteriz. Müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerin olumsuz geçmesi durumunda, bankaya bu görüşmeyi’de bildirebilirsiniz.

AKBANK Şikayet Hattı

AKBANK Şikayet Hattı

Diğer Şikayet Yöntemleri

Bankanın size en yakın yerel şubesine giderek, müşteri temsilcisine tüm şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. Şubelerde görevli müşteri temsilcileri oldukça etkili bir destek sunmaktadır. Nitekim telefonla anlatamadığınız derdinizi ya da sorunlarınızı, çok daha detaylı bir şekilde anlatma olanağınız var.

AKBANK Şikayet Hattı

AKBANK Şikayet Hattı

Bu seçeneklerle Akbank sizlere kaliteli bankacılık anlayışına sahip olacak, her türlü olanağı sunmaya çalışmış. Bizim tavsiyemiz ise, Direkt İnternet şubesi girişi yaparak, burada bulunan ”Sıkça Sorulan Sorular” bölümüne sorularınızı yazmanız olacaktır. Burada sorularınıza çok daha hızlı bir şekilde cevap bulabilir, dilediğiniz her dakika tekrar soru yöneltebilirsiniz.

7 yorum

 1. Yunus Düğün

  11 Mayıs 2018 at 16:24

  Adıma ait kullandığım axses gold kredi kartı vardı fakat nisan ayı hesap özetine 122 tl lik kredi kartı aidatı adı altında para aldınız bu aidat yüzünden 7 yıldır kullandığım kartımı iptal ettim 122 tl için 7 yıllık müşterinizi kaybettiniz üstelik ben 122 tl yi hakem heyetine müracat ederek alacağım ama akbanka bu durumu yakıştıramadım galiba sizin için kisa vadeli karlar daha önemli

 2. nedim başar

  18 Şubat 2020 at 14:30

  Yüksek faizden kredi veren faizler düştüğü zaman krediyi yapılandırmayan,TV reklamlarında kendini en iyi banka olarak tanıtan bir banka.

  Yaklaşık 3 aydır kredimin yapılandırılması için uğraşıyorum maalesef yapılandırmıyorlar. Yapılandırılması halinde kredi taksitim yaklaşık 250 lira düşecek ama benden bu parayı haksız olarak temin eden bir banka. Diğer bankalardaki kredilerim maaş müşterisi olmadığım halde yapılandırdılar ancak maaş müşterisi olmama rağmen Akbank yapılandırma yapmıyor.

  Verdiği promosyonun 3 katını benden alan bir banka Akbank. Müşterisi olduğum için pişmanım. Elimde olsa bankayla ilişkimi keseceğim ama kurum izin vermiyor. Biliyorum buradan bana aynı cevapları yazacaksınız ama benim istediğim lütfen BDDK’nın almış olduğu karara saygı duyup müşterinizin çığlığını duymanız…

 3. Uğur

  6 Mart 2020 at 12:47

  Merhabalar ******** nolu atm de para sıkışması yaşadım. çarşamba günü bu sıkışan param ne zaman iade edilecek? bununla ilgili magdurıyetımı bıldırdım ama dikkate alınmadı ATM niz bozuksa benim ne suçum var? parama el koydunuz AKBANK çalışılacak banka degil..

 4. Mustafa uzun

  25 Mart 2020 at 20:50

  Akbank en büyük tefeci ve …

 5. Doğucan Şahan

  28 Mart 2020 at 19:33

  Sosyal medyada devamlı axses kredi kartı başvuru reklamları karşıma çıkıyor kullandığım world kredi kartımda bir sorun olmamasına rağmen başvuruma ret yanıtı geliyor sebebi nedir?

 6. Ahmet tomul

  23 Nisan 2020 at 16:01

  Malatya beydağı şubeniz den kovuldum
  Hasan Sayar komisyon şirketinin sahibim
  Bu konuyla ilgili en yetkili kişinin beni aramasını istiyorum.
  0532131****

 7. Özkan Özkurt

  29 Mayıs 2020 at 13:12

  En yüksek faizle kredi çakıp sonra faizler düşünce de yapılandırmayan banka AKBANK

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.