AKBANK Şikayet Hattı

AKBANK Şikayet Hattı

Akbank bankacılık hizmetlerinden her geçen gün binlerce, hatta on binlerce kişi yararlanıyor. Özellikle kredi ve kredi kartı kampanyaları bir çok kişiyi bu bankadan hizmet almaya teşvik ediyor. Bir çok kurum ve kuruluşta olduğu gibi bazı müşteriler banka hakkında bazı şikayetlerini dile getirmek istiyorlar. Akbank şikayet hattı tamda bunu hedefliyor. Arzu, istek, dilek ve şikayet belirtmek isteyen müşterilerine 7/24 destek veren banka iletişim adresleri, tüm isteklerinize anında cevap bulmaya çalışıyor. Peki ”Akbank şikayetleri nereye yapılır?”

AKBANK Şikayet Hattı

AKBANK Şikayet Hattı

TBB Bireysel Müşteri Hakem Heyeti Başvuru Formu
Öncelikle bankacılık ve banka hakkında yapacağınız şikayetlerinizi Buradaki hakem heyeti başvuru formunu doldurarak yapabilirsiniz. TBB bilgi broşürünü okuyup, hakem heyeti hakkında detaylı bilgi’de alabilirsiniz. TBB (Türkiye Bankalar Birliği) hakem heyetine yapacağınız bu başvuru, oldukça titiz bir şekilde incelenir ve gerekli işlemler anında yapılır.

Akbank Şikayetleri için Aranacak Telefon Numarası
Akbank müşteri hizmetleri telefon numaralarını arayıp dilek, istek ve tüm önerilerinizi belirtebilirsiniz. Ayrıca bankanın İnternet sayfasına giriş yaparak, ”Sıkça Sorulan Sorular” kısmında aradığınız sorulara cevap bulabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numaralarını arayıp Kredi ve banka kartı kayıp/çalıntı bildirimi, kartlarınız ve bankada bulunan hesaplarınız hakkında her türlü talimatı verebilme olanağı sunulmaktadır. Tüm bu talep istek ve önerilerinizi 444 25 25 ya da 0850 222 25 25 numaralı Akbank Telefon Şubesi‘ne iletebilirsiniz.

Telefon bankacılığı hizmet numarası ile yapacağınız tüm görüşmeler kayıt altında olacaktır. Özellikle kayıt altında yapılan görüşmelerinizin, banka tarafından oldukça büyük bir öneme sahip olduğunu hatırlatmak isteriz. Müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerin olumsuz geçmesi durumunda, bankaya bu görüşmeyi’de bildirebilirsiniz.

AKBANK Şikayet Hattı

AKBANK Şikayet Hattı

Diğer Şikayet Yöntemleri

Bankanın size en yakın yerel şubesine giderek, müşteri temsilcisine tüm şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. Şubelerde görevli müşteri temsilcileri oldukça etkili bir destek sunmaktadır. Nitekim telefonla anlatamadığınız derdinizi ya da sorunlarınızı, çok daha detaylı bir şekilde anlatma olanağınız var.

AKBANK Şikayet Hattı

AKBANK Şikayet Hattı

Bu seçeneklerle Akbank sizlere kaliteli bankacılık anlayışına sahip olacak, her türlü olanağı sunmaya çalışmış. Bizim tavsiyemiz ise, Direkt İnternet şubesi girişi yaparak, burada bulunan ”Sıkça Sorulan Sorular” bölümüne sorularınızı yazmanız olacaktır. Burada sorularınıza çok daha hızlı bir şekilde cevap bulabilir, dilediğiniz her dakika tekrar soru yöneltebilirsiniz.

9 yorum

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.