Akbank Maaş Müşterisine Taşıt Kredisi

Akbank maaş müşterisine taşıt kredisi kampanyası sayesinde, herkesin bir arabası olacak! Akbank maaş müşterileri için bireysel kredilerde indirimli faiz oranları uyguluyor.

Maaşını Akbank’tan alan ve bireysel Kredi başvurusu yapan Akbank müşterileri, indirimli faiz oranları ile hayallerini süsleyen arabaya kavuşuyor! Maaş müşterilerine özel sunulan taşıt kredisi kampanyasından yararlanmak için, hemen en yakın Akbank şubesine gidebilirsiniz.

akbank-maas-musterisine-tasit-kredisi

Maaş Müşterilerine Özel Krediye Başvuru

Sizde hemen Akbank maaş müşterisine özel taşıt kredisi kampanyasına dahil olmak için, en yakın Akbank şubesine gidebilirsiniz. Dikkat: Akbank Direkt Mobil’den yapılmış olunan kredi kullanımlarda “Akbank Direkt Kredi” faiz oranları uygulanıyor.

Taşıt Kredisi İçin İstenen Belgeler

  • T.C. kimlik no bulunan nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport aslı ve fotokopisi
  • Adres teyidi amaçlı belge (Gerekli görülmesi halinde istenir)
  • Gelir belgesi
  • Fatura ya da Noter satış sözleşmesi (Fatura tarihi itibari ile en fazla 1 ay içerisinde kredi kullanma şansı bulunur.)

Maaş Müşterilerine Özel Kredi Açıklaması

  • Belirtilen yıllık maliyet oranlarına; Kredi Tahsis Ücreti dahil edilmiştir.
  • Kredi Tahsis Ücreti; kredi tutarının binde 5’i oranında tahsil ediliyor.
  • Ferdi kaza sigorta ücreti; yıllık ortalama 110 TL kadardır (Yaklaşık rakam), kredili müşteri özelinde değişiklik gösterebilir.
  • Yıllık ortalama yaklaşık kasko bedeli 1.000 TL kadardır, kredili müşteri özelinde değişiklik gösterebilir.

Akbank gerekli görmesi halinde kredi koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz “Akbank maaş müşterisine özel taşıt kredisi kampanyası” başlıklı yazımızı tamamen bilgi paylaşımı amacı ile yayımladık. Bu konu, bankanın resmi sayfaları kaynak alınarak hazırlanmıştır.

Ayrıca güncel bilgilere sayfa aracılığı ile ulaşma şansına sahipsiniz. Bankanın maaş müşterilerine özel araç kredisi başvurusu yaparak, hayalinizdeki otomobile hemen sahip olabilirsiniz. Bankanın maaş müşterilerine sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyası hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz, kategorimizi dikkatle incelemenizi tavsiye ederiz. Paylaşacağınız tüm görüş ve önerilerinizi büyük bir titizlikle inceliyor, sayfamıza ilgi gösteren takipçilerimiz ya da ihtiyaç sahipleri için anında yayınlıyoruz. Bizi takip ettiğiniz için çok teşekkür eder, saygılar sunarız.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.