Akbank Maaş Müşterisine İhtiyaç Kredisi

Akbank Maaş Müşterisine İhtiyaç Kredisi

Akbank maaş müşterisine ihtiyaç kredisi özel bir kredi seçeneği ve ayda sadece 362 TL’ye tam 10.000 TL. Kredi fırsatı sunar.

Akbank maaş müşterilerinin indirimli faiz oranları ile tüm ihtiyaçlarını karşılaması artık çok kolay! Düşlediğiniz ev ya da arabaya sahip olmak için, hemen maaş müşterilerine özel kredi kampanyasına başvurunuzu yapabilirsiniz. Kampanya; “Akbank’ın Maaş Müşterileri hep farklı” sloganı ile, maaşını Akbank’tan alanlara özel kredi kampanyası olmaktadır.

AKBANK-maas-musterisiMaaş Müşterilerine bireysel kredilerde indirimli faiz oranları sunan Akbank, tüm maaş müşterilerini en yakın şubelerine bekliyor.

Akbank Maaş Müşterisi Kredi Başvurusu

Maaşını Akbank’tan alan tüm maaş müşterileri, kendilerine en yakın Akbank Şubesine giderek başvuru yapabilir!
Önemli: Akbank Direkt Mobil’den yapılan kredi kullanımları için, Direkt Kredi faiz oranlarını uyguluyor.

Maaş Müşterisi İçin İstenen Belgeler

Akbank maaş müşterilerine özel aylık sadece 362 lira taksitle 36 ay vade ile 10.000 lira değerinde ihtiyaç kredisi sunuyor.

  • T.C. kimlik numarası bulunan Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesinin aslı ve fotokopisi
  • Son döneme ait su, doğalgaz, elektrik ve telefon faturası ya da ikametgah belgesi. (Bu belgeler gerekli görülmesi halinde istenir)

Kampanya Açıklamaları

  • Teklif ile sunulan faiz oranı ve kredi tutarının %0.5’i tutarında kredi tahsis ücreti 01 ila 36 ay vadede geçerli olmaktadır.
  • ​Teklifte 3 ay ertelemeli kullanım olması durumu söz konusu olacak olursa oluşacak olan fark faizi 1. taksitten önce toplu olarak tahsil ediliyor. Ertelemeli krediler maksimum 33 aya kadar kullanılabiliyor.
  • İlgili tutar ve vade aralığı dışındaki tüm talepler için Akbank şubeleri ile görüşebilirsiniz.
  • Akbank gerekli görülmesi halinde ek bilgi / belge ve kefil isteme, kredi koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
  • Toplam Geri Ödeme Tutarı; kredinin, faiz, fon, vergi ve tahsis ücreti dahil toplam fiyatı’dır.
  • 1,25% faiz oranı sigortalı kullandırımlı durumlarda geçerli oluyor. Kredi hayat sigortası ortalama yıllık prim tutarı kredi tutarının binde 13,82’si kadardır ve müşteri özelinde değişiklik gösterebilir.

Akbank yukarıda bahsetmiş olduğumuz kampanya oranlarını tamamı ile değiştirme hakkını saklı tutar​.

Maas-musterisine-kredi-akbankYukarıda verilen “Akbank maaş müşterisine özel ihtiyaç kredisi” tutarı örnek olarak verilmiş olup, sayfamız ile hiç bir ilgisi yoktur. Her türden nakit ihtiyaçlar için bütçeye uygun ve çok avantajlı ödeme koşulları ile ihtiyaç kredisini Akbank aracılığı ile kullanabilirsiniz! Maaş müşterilerine özel taşıt kredisi kampanyası için, ilgili sayfamızı gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

Yukarıda detaylı olarak anlatılmaya çalışılan “Akbank Maaş Müşterilerine Özel İhtiyaç Kredisi” içerikli konuyu, Kredibanka.org ailesi takipçilerine özel yayımlanmıştır. Konu Akbank sayfası kaynak alınarak hazırlanmıştır.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.