Akbank Kredi Kartları

Akbank Kredi Kartları

Türkiye bankacılık sektörünün önde gelen kuruluşları arasına adını altın harfler ile yazdıran “Akbank”, sağlamış olduğu kaliteli kredi kartı hizmetlerini artık neredeyse herkes biliyor. Bizde bugün sizlere Akbank kredi kartları hakkında detaylı bilgi paylaşımı yapmaya çalışacağız. Öncelikle bankanın hizmet vermiş olduğu kredi kartlarını örnekler halinde sıralayalım, sonra birlikte bu kartların özellikleri ve avantajlarını kısaca öğrenelim.

Akbank-kredi-kartlari

Akbank Kredi Kartları

Akbank Kartları

Akbank kredi kartlarına başvuruyu siz yapın, banka yetkili personelleri sizinle hemen iletişime geçsin. Evet yanlış duymadınız kredi kartı başvuru noktalarından yapacağınız başvurularınız için, banka kartlar bölümü yetkili personelleri sizinle iletişime geçiyor ve kredi kartları hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlayıp başvurunuzu alıyor. Başvuru sonrası yapılan incelemelerin olumlu sonuç alması ile, kredi kartınız adınıza düzenlenip sizin belirlemiş olduğunuz ev ya da iş adresinize teslim ediliyor. Peki biraz akbank kredi kartları ile neler yapabiliriz, kısaca bahsedelim.

Kredi Kartı Avantaj Ve Özellikleri

Akbank kredi kartları ile yapılan alışverişlerde bol bol chip para kazanma şansına sahip olunur. Yüz binlerce alışveriş noktasında taksitlendirme seçeneğini kullanabilir, mil puan kazanarak bedava uçak bileti alınma şansına sahip olunmaktadır. Akbank kart sahipleri nakit ihtiyaçlar için düzenlenen özel avantajlardan ve seçeneklerden yararlanabilir. Hızlı ve oldukça kolay olarak düzenlenen bu kredi kartı başvuruları, ihtiyaç sahiplerinin kolayca ulaşabilmesi için düzenlenmiştir.

Nakit İhtiyaca Kartlı Çözüm

Acil nakit ihtiyacı olan bir kart müşterisi “Hızlı Para” seçeneğini kullanarak, 9 aya kadar taksitli kredi seçeneğinden kolayca faydalanabilir. Özellikle para transfer (Havale, EFT) işlemleri yapmak için kredi kartlarını kullanabilir kira, aidat, okul taksiti gibi hesabınızdan gerçekleştirmiş olduğunuz havale ve eft işlemlerinizi kredi kartınız ile kolay ve hızlı bir şekilde sağlama şansına sahip olabilirsiniz. Tek bir SMS ile 500 cepte.

Erteleme özelliği; şimdi alıp, istenildiği zaman ödeme seçenekleri.

Taksit iste; aldığınız her şeyi taksitlendirmek isteyebilirsiniz.

Borç İste; kredi kartı borçlarınızı 9 aya kadar çok kolay bir şekilde taksitlendirme şansına sahip olabilirsiniz.

Sizde hemen Akbank kredi kartlarına sahip olmak istiyorsanız “KREDİ KARTI” kategorimizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.