Akbank Kredi Kartları

Akbank kredi kartları hakkında yeterince bilgiye sahip misiniz? Peki bu kartlara sunulan avantaj ve kampanyalardan haberdar mısınız? İşte biz bu konuyu sizin için araştırdık! Dilerseniz hemen başvuru yaparak, sizde bu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca aşağıda belirtilen detaylara göz atarak, tüm avantajlardan haberdar olabilirsiniz.

Akbank-kredi-kartlari

Akbank Kredi ve Banka Kartları

Akbank kredi kartlarına başvuruyu siz yapın, banka yetkili personelleri sizinle hemen iletişime geçsin. Evet yanlış duymadınız kredi kartı başvuru noktalarından yapacağınız başvurularınız için, banka kartlar bölümü yetkili personelleri sizinle iletişime geçiyor ve kredi kartları hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlayıp başvurunuzu alıyor. Başvuru sonrası yapılan incelemelerin olumlu sonuç alması ile, kredi kartınız adınıza düzenlenip sizin belirlemiş olduğunuz ev ya da iş adresinize teslim ediliyor. Peki biraz akbank kredi kartları ile neler yapabiliriz, kısaca bahsedelim.

Akbank Kart Avantaj Ve Özellikleri

Kredi kartları ile yapılan alışverişlerde bol bol chip para kazanma şansına sahip olunur. Yüz binlerce alışveriş noktasında taksitlendirme seçeneğini kullanabilir, mil puan kazanarak bedava uçak bileti alınma şansına sahip olunmaktadır. Akbank kart sahipleri nakit ihtiyaçlar için düzenlenen özel avantajlardan ve seçeneklerden yararlanabilir. Hızlı ve oldukça kolay olarak düzenlenen bu kredi kartı başvuruları, ihtiyaç sahiplerinin kolayca ulaşabilmesi için düzenlenmiştir.

Nakit İhtiyaca Kartlı Çözüm Akbank’da!

Acil nakit ihtiyacı olan bir kart müşterisi “Hızlı Para” seçeneğini kullanarak, 9 aya kadar taksitli kredi seçeneğinden kolayca faydalanabilir. Özellikle para transfer (Havale, EFT) işlemleri yapmak için kredi kartlarını kullanabilir kira, aidat, okul taksiti gibi hesabınızdan gerçekleştirmiş olduğunuz havale ve eft işlemlerinizi kredi kartınız ile kolay ve hızlı bir şekilde sağlama şansına sahip olabilirsiniz. Tek bir SMS ile 500 cepte.

  1. Borç erteleme özelliği: şimdi alın, cazip zamanlar da ödeme yapmaya başlayın!
  2. Taksit iste özelliği: alışverişler de alınan bir çok ürün için taksit talebinde bulunabilirsiniz!
  3. Borç iste özelliği: kart borçlarını, 9 aya kadar çok kolay bir şekilde taksitlendirme şansına sahip olabilirsiniz.

Başvuru formunu doldurarak, hemen bir Akbank kredi kartına sahip olabilirsiniz! Dilerseniz buradaki sayfayı ziyaret ederek, diğer banka ve finans kuruluşları tarafından sunulan kartlara göz atabilirsiniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.