Akbank Kredi Kartı Borç Transferi

Akbank Kredi Kartı Borç Transferi

Akbank Kredi kartı borç transferi ile diğer bankalardaki biriken kredi kartı borçlarınızı ertelemeyin!

Borc-tasimaAkbank Taksitli Kredi Kartı Borç Transferi ile diğer bankalara ait kart borçlarınızı anında Axess’e aktarabilirsiniz. Kart borçlarınızı Axess’e aktararak çok uygun faiz oranları ile geri ödeyebilirsiniz.

Taksitli Borç Transferi Başvurusu

Akbank tarafından sunulan Kredi Kartı Borcunu Taşıma hizmetinden faydalanmak için;

  • Akbank Direkt İnternet’e girişi yaparak,
  • Ya da size en yakın Akbank Şubelerine giderek başvuruda bulunabilirsiniz.

Akbank İnternet şubesi girişi yapmak için, ilgili sayfamızı ya da Akbank kategorimizi inceleyebilirsiniz. Akbank Direkt girişini müşteri numarası ile yapabileceğiniz gibi, Akbank kredi kartı bilgilerinizi kullanarak da yapabilirsiniz. Giriş şifrenizi bilmiyor ya da hatırlamıyorsanız, girişte bulunan “Şifre Al” butonunu kullanabilir ya da Akbank müşteri hizmetleri telefon numarası ile irtibata geçerek hemen alabilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Borç Transferi
5 (100%) 1 oy
Merhaba ben kadir. Kredi notu öğrenme ismi ile sizlerle sürekli olarak buluşuyorum. Kredibanka.org adresini 2015 yılında hayata geçirdim ve finansal konularda bir çok bilgi paylaştım. Özellikle bankaların kredi ve kredi kartı hizmetleri için başvuru şartları ve özel kampanyalarını sizlerle paylaştım. Bu paylaşımlarım arasında çok beğeni alanlar ve sürekli paylaşılanlar oldu. Tüm bunlar için öncelikle herkese çok teşekkür ederim. Ekonomik ve finansal bilgiler paylaşmaya devam edeceğim.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir