Akbank Kredi Kartı Borç Transferi

Akbank kredi kartı borç transfer kredisi hakkında bilginiz var mı? Eğer kart borçlarını ödemekte zorlanıyorsanız, bu kampanya hakkında mutlaka bilgi sahibi olmalısınız! Detayları başvuru yap butonları veya aşağıdaki verilen bilgilerden alabilirsiniz. Konu hakkında herhangi bir hususu merak ediyorsanız, en altta bulunan soru sorma kutucuklarına bakınız.

borc-tasima

Taksitli Borç Transfer Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bankanın başvuruları kabul etmiş olduğu bir kaç nokta vardır. Bu noktaları sıralamak gerekirse;

  • Direkt internet şubesi üzerinden başvurular kabul ediliyor.
  • Bankanın en yakın şubelerine giderek başvuru yapılabilir.

Akbank internet şubesine giriş yapmak için renkli butondan destek alabilirsiniz. Bankacılık sistemine giriş yapmak için müşteri numarası veya T.C. kimlik numarası gibi bilgiler gereklidir. Bu bilgilerin yanı sıra, internet şubelerine girerken gereken, parola (şifre) bilgilerini almayı unutmayınız. Giriş şifrenizi bilmiyor ya da hatırlamıyorsanız, girişte bulunan “Şifre Al” butonunu kullanabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetleri telefon numarası ile irtibata geçerek, konu hakkında destek alabilirsiniz.

Akbank Kart Borcunu Ödeme Kampanyası

Akbank, diğer banka kartlarına olan borçları, “taksitli borç transferi kampanyası” ile çözüme kavuşturuyor. Diğer banka ve finans kuruluşlarına olan bu bakiye, anında Axess’e aktarılıyor. Bu hizmet, masrafsız ve ücretsiz olarak 9 aya varan taksit seçenekleri ile geri ödenebiliyor.

Uygun faiz oranları ve esnek ödeme seçeneklerini yakalamak için Akbank şubelerine gidebilirsiniz.

Bahsedilen bu kampanya hizmeti içerikli konu, tamamen bilgi paylaşımı amacı ile yayınlanmıştır. Akbank, bu kampanya şartların da değişiklik yapma veya durdurma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgiyi herhangi bir şubeden alma olanağı vardır. Ayrıca bankanın resmi internet sayfasına giriş yaparak da alınabilir.

Kart borcunun taşıma hizmeti “Akbank Axess’e” yapılıyor. Bu kampanya, diğer bankalara ait “kredi kartı borçlarını” kapsıyor. Hizmete dair güncel bilgileri ve faiz oranları hakkında detaylı bilgileri, bankanın şubeleri ya da resmi web sayfasından alınabilir.

akbank-borc-transferi

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz bu kampanya benzeri hizmetleri, diğer banka ve finans kuruluşlarından da alabilirsiniz. Dilerseniz hemen en üstte bulunan “kredi kartı” menüsüne giriş yaparak, bu ve buna benzer hizmet bilgilerini alabilirsiniz. Merak ettiğiniz farklı bir husus varsa, lütfen aşağıya yazmayı unutmayınız. Ayrıca bizi sosyal medya üzerinden takip ederek, güncel hizmet ve kampanya bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.