Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Akbank ihtiyaç kredisi kampanyası koşulları ve şartları hakkında bir çok bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Bu kampanyalar, en çok başvuru yapılan ürünler sıralamasında. Akbank’tan kredinizi şimdi alın, ödemeleri 2018’de yapmaya başlayın! Aslında bu slogan zaten bir ay kaldığı için yapılır. Fakat kampanya koşulları bir çok kişi için gerçekten iyi olabilir.

akbank ihtiyac kredisi kampanyasi

Akbank İhtiyaç kredisi kampanyası

Yüzde 1,30’dan başlayan faiz oranları ve 48 ay vadeli çok avantajlı ihtiyaç kredisini Akbank aracılığıyla alabilirsiniz. Ayrıca ödemelerinizi 3 ay erteleme şansına sahipsiniz. Kampanya için son başvuru tarihi 30 Kasım. Sizde zaman kaybetmeden hayallerinizi gerçekleştirmek için ilk adımı bu kampanya ile atabilirsiniz. Akbank telefon şubesi, İnternet ya da mobil uygulaması üzerinden imzasız, belgesiz direkt kredi kullanabilirsiniz. Ayrıca gerekli belgelerle birlikte herhangi bir yerel şubelerine başvurada bulunabilirsiniz. Bu kampanyaya başvuru yapmadan önce kredi notu sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Kredi skoru öğrenme işlemi, finansal limiti öğrenmemiz için etkili bir yöntemdir.

Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası Koşulları

 • Kredi vadesi erteleme dahil, 48 ay vadeli olarak sunulur. 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi en çok 45 aylık taksitle sunulur.
 • Geri ödemeler ve aylık taksit tutarlar, para alındıktan 30 gün sonra başlayacak şekilde hesaplanıyor.
 • Ertelemeli krediler Akbank şubelerinden, telefon ya da İnternet şubesinden kolay ve hızlı bir şekilde kullanılabilir.
 • Kredi başvurusu kredimakbankta.com İnternet sitesi üzerinden yapılabilir. İhtiyaç kredisi başvuru sonuçları sms ile telefonlara iletiliyor.
 • Akbank müşterisi olmayanlar için kredi kullanım işlemleri banka şubesi aracılığıyla yapılabilir.

Akbank İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Belgeler

 • Nüfus cüzdanı ya da ehliyetin aslı ve fotokopisi
 • Gerekli olması durumunda adres teyit etme amaçlı olarak, ikametgah belgesi istenebilir.
 • Maaş bordrosu ve gelir belgesi. (Genelde maaş müşterilerinin getirmesine gerek olmuyor.)
 • Özel sektör çalışanları için SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) hizmet döküm belgesi.

Kredi ve diğer tüm bankacılık işlemleriyle ilgili sorularınız için Akbank müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Çağrı merkezi bir çok konuda destek verecektir.

Akbank İhtiyaç Kredisi Şartları

İhtiyaç kredisi alabilmek için gerekli şartların sağlanması gerekiyor. Aşağıda bazı şartları ve koşulları sunacağız;

 • İhtiyaç kredisi başvurusunda bulunan kişilerin 18 yaşını doldurmuş olması gerekiyor.
 • Bankaya gelir kaynağını belirten bir belgenin gösterilmesi gerekmektedir. (Bu belge maaş müşterilerinden talep edilmeyebilir.)
 • Banka ve borç geçmişi, kredi ve kredi kartı ödemeleri, fatura ödemeleri gibi kredi notunu etkileyecek ödemelerin düzenli olarak yapılmış olması gerekir. (Tüm bunları banka skoru sorgulama işlemi ile öğrenebilirsiniz.)
 • Banka bu ve diğer hizmetleri için gerekli gördüğü taktirde kefil isteme hakkına sahiptir.
 • İhtiyaç kredisi vadeleri 48 ay olarak belirlenmiştir. 48 aylık vade oranı en yüksektir. Bu rakamdan daha düşük vade seçeneklerini kullanabilirsiniz. Örnek vade seçenekleri; 3, 6, 12 ve 24 aylık vade seçenekleri. İpotekli olarak kullanılan ürünler vade süresi 120 aya kadar çıkabilir. Bu duruma banka karar veriyor.
akbank ihtiyac kredisi kampanyasi

Akbank İhtiyaç kredisi kampanyası

Konu hakkında her türlü soruyu aşağıdan sorabilirsiniz. Akbank diğer kampanyaları için tıklayınız. Banka kategorisi içerisinde bulunan kampanyaları ve diğer seçenekleri durdurma hakkına sahiptir. Ayrıca bu şartlar ve koşulları durdurma, değiştirme veya erteleme hakkına sahiptir. Gerekli ve güncel bilgileri müşteri hizmetlerinden ya da şubelerde bulunan müşteri danışmanlarından alabilirsiniz. Kendi sitesi için bilgileri bulabilrisiniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.