Akbank Hızlı Para Başvurusu

Akbank Hızlı Para Hizmeti

Akbank Hızlı Para Hizmeti sayesinde artık haftanın 7 günü 24 saat ihtiyacınız olan paraya sahip olabilme şansınız var! Akbank bu hizmeti müşterilerinin acil olarak nakit ihtiyaçlarını gidermek amacı ile sunmaya başlarken, hizmeti sağlamasındaki en büyük faktörü köklü ve dev bir banka oluşudur. Banka hizmetleri arasındaki en dikkat çekici özellikleri arasında hiç kuşku yok ki Hızlı Para gelmektedir. Banka bu hizmeti ile gün geçtikçe müşteri sayısını arttırırken, bunu takip eden müşteri memnuniyeti’de buna ek olarak gelişmektedir.

 

Akbank Hızlı Para Nedir?

Akbank Hızlı Para Acil Para İhtiyacı olup ay sonunu beklemek istemeyen veya beğendiği bir ürünü anında almak isteyenler için ideal bir hizmet olduğunu düşünüyoruz. Bir düşünün aileniz ile bir alışveriş merkezine gittiğiniz ve karşınıza aniden ihtiyacınız olan bir ürün çıktı ve bu ürün kampanyaya girmiş ve büyük bir indirim yapılmış, fakat sizin cebinizde bu ürünü almaya yetecek kadar nakit para olmayabilir. İşte tam burada devreye Akbank Hızlı Para giriyor. İhtiyacınız olan ürünü alabilmeniz için tek yapmanız gereken tek bir şey işlem kalıyor; Akbank Hızlı Para Başvurusu. Hızlı para ihtiyacınızı kullanmanızın ardından bu hizmeti 9 aya varan taksitlerle rahatlıkla geri ödeme şansına sahip olabilirsiniz.

akbank-hızlı-para-başvuru

Hızlı Para Belgeleri Nelerdir?

Hiç bir ek ücret ödeme yapmanıza gerek kalmayan Akbank Hızlı Para İşlemi, ayrıca değerli vaktinizi harcamanıza neden olan evrak veya belge gibi sıkıntılarda vermiyor. Akbank Hızlı Para İşlemi için yapmanız gereken tek şey Hızlı Para Başvurusu olmaktadır. Peki ”Hızlı Para Başvurusu çok zamanımı alır mı?” diye bir soru aklınıza gelebilir. Hiç merak etmeyin bu kampanya adı gibi hızlı bir sonuç almanızı sağlamaktadır.

akbank-direkt-internet-şubesi-giriş

Akbank Hızlı Para Başvurusu

Akbank Acil Para İhtiyacı anında karşılamanız için sizlere Hızlı Para Başvurusu hizmeti ile kısa sürede nakit para veriyor. Hızlı Para Başvurusu yapabilmeniz için yapmanız gerekenleri aşağıda sizler için sıraladık.

 • Akbank Direkt İnternet sayfasına girip kart işlemleri bölümünün içerisinde bulunan Hızlı Para menüsünden,
 • Size en yakın Akbank şubeleri veya ATM’lerinden ya da,
 • Akbank Telefon Şubesini arayarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Dilediğiniz zaman cep telefonu ile hemen HP yazıp 6665’e SMS gönderin, banka sizi arasın!

Akbank Direkt İnternet Girişi

Akbank Direkt girişi için ister müşteri numaranız, isterseniz Akbank Kredi Kartı bilgileriniz ile giriş sağlayabilirsiniz. Akbank Direkt Şifresi ne sahip değilseniz veya şifreyi hatırlamıyorsanız Akbank Direkt Şifre Al butonu yardımı ile şifrenizi anında alabilirsiniz. Ayrıca örnek taksitlendirme tablosu aşağıda belirtilmiş olup güncel faiz oranları için lütfen yukarıda belirtmiş olduğumuz başvuru kanallarından yardım alınız.

Hızlı Para Tutarı Taksit Sayısı Aylık Akdi Faiz Oranı​
500 TL – 20.000 TL 2-9 ay arası 2,02%

 

1 Yorum

 1. ozkan bektas

  19 Haziran 2016 at 06:42

  Merhaba oradaki,
  Bu Özkan Bektaş herhangi bir ihtiyaç, bir finansal fırsat özel kredi genel publicfinancial bilgilendirmek için herkese açık olduğunu yardımcı vardır. % 3 Ops faiz oranı biz kredi vermek altında açık ve anlaşılır terimler, bireyler, şirketler ve koşulların işletmeleridir.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.