Akbank Hızlı Para Başvurusu

Akbank hızlı para hizmeti sayesinde artık haftanın 7 günü 24 saat ihtiyacınız olan paraya sahip olabilme şansınız var! Akbank bu hizmeti müşterilerinin acil olarak nakit ihtiyaçlarını gidermek amacı ile sunmaya başlarken, hizmeti sağlamasındaki en büyük faktörü köklü ve dev bir banka oluşudur. Banka hizmetleri arasındaki en dikkat çekici özellikleri arasında hiç kuşku yok ki Hızlı Para gelmektedir. Banka bu hizmeti ile gün geçtikçe müşteri sayısını arttırırken, bunu takip eden müşteri memnuniyeti’de buna ek olarak gelişmektedir.

Akbank Hızlı Para Nedir?

Akbank hızlı para: Acil nakit ihtiyacı olup, ay sonunu beklemek istemeyen veya beğendiği bir ürünü anında almak isteyenler için ideal bir hizmet olduğunu düşünüyoruz.

  • Bir düşünün aileniz ile bir alışveriş merkezine gittiniz ve karşınıza aniden ihtiyacınız olan bir ürün çıktı.
  • Bu ürün kampanyaya girmiş ve büyük bir indirim yapılmış.
  • Sizin cebinizde bu ürünü almaya yetecek kadar nakit para olmayabilir.

İşte tam burada devreye bu hizmetin güzellikleri giriyor. İhtiyacınız olan ürünü alabilmeniz için tek yapmanız gereken; “Akbank hızlı paraya başvuru” olacaktır. Hızlı para ihtiyacınızı kullanmanızın ardından bu hizmeti 9 aya varan taksitlerle rahatlıkla geri ödeme şansına sahip olabilirsiniz.

Hızlı Para Belgeleri Nelerdir?

Hiç bir ek ücret ödeme yapmanıza gerek kalmayan bu işlem, ayrıca değerli vaktinizi harcamanıza neden olan evrak veya belge gibi sıkıntılara da yol açmıyor. Bankanın sunmuş olduğu bu hizmeti almak için yapmanız gereken tek şey “Hızlı Para Başvurusu” yapmak olacaktır. Peki ”Hızlı paraya başvuru ne kadar zaman alır?” biliyor musunuz? Hiç merak etmeyin bu kampanya adı gibi son derece hızlı bir sonuç almanızı sağlamaktadır.

Hızlı Paraya Nasıl Başvurulur?

Bu hizmete başvurmak isteyenlerin atması gereken adımlar aşağıda detaylı olarak belirtilmiştir. Dilerseniz SMS atarak direkt olarak hizmete başvuruyu tamamlayabilirsiniz. Ayrıca aklınıza takılanları bizlere sormaktan çekinmeyiniz.

  • Bankanın İnternet sayfasına girip, kart işlemleri bölümünün içerisinde bulunan Hızlı Para menüsünü kullanabilirsiniz.
  • Size en yakın şubesini veya ATM’leri üzerinden başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
  • Akbank telefon şubesi üzerinden hemen hizmet için bilgi edinebilirsiniz.
  • Dilediğiniz zaman cep telefonu ile hemen “HP” yazıp 6665’e SMS gönderin, banka sizi arasın!

Akbank Direkt İnternet Şubesine Giriş

Akbank Direkt girişi için müşteri numarası veya kredi kartı bilgileriniz yeterli olacaktır. Akbank Direkt Şifresi olmayanlar veya şifreyi hatırlamayanlar, “Direkt Şifre Al” butonu yardımı ile şifresini anında alabiliyor.

Bankanın bu hizmet için belirlemiş olduğu güncel faiz oranları için banka ile iletişime geçiniz. Çağrı merkezine ulaştıktan sonra hizmet almak istediğinizi fakat şartlarını öğrenmek istediğinizi belirtebilirsiniz. Ayrıca bankanın resmi WEB adresi üzerinden, detaylı kampanya bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kaynak: https://www.akbank.com/tr-tr/urunler/Sayfalar/Hizli-Para.aspx

1 Yorum

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.