Akbank Evlilik Kredisi Başvuru Şartları Nelerdir?

Akbank evlilik kredisi için 2018 yılına ait kampanya bilgilerini bu sayfadan bildireceğiz. Banka tarafından evlenme hayali kuran kişilere özel sunulan bu kredi imkanı, bir çok kişinin odak noktası haline gelmiştir.

akbank dugun kredisi

Akbank düğün kredisi

Bankacılık sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Akbank, yeni evlenecek çiftlere özel banka kredisi veriyor. Bu kampanyalı ürüne, düşük faiz oranları ve uygun vade seçenekleri ile anında sahip olabilirsiniz. Evlilik hayali kuran genç çiftlerimiz için oldukça etkili bir kaynak sunuluyor. Bu kampanya ile genç çiftlerimiz ekonomik problemlerini neden göstererek, evliliklerini ertelemek zorunda kalmayacak.

Düğün kredisi veren tüm bankalar!

Akbank Evlilik Kredisi Başvuru Şartları

Hayatınızın en önemli ve özel döneminde bir destekçi arıyorsanız, hemen bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Bu fırsattan yaralanmak için tek yapmanız gereken “şubelere giderek, Akbank evlilik kredisi için başvuru yapmak” istediğinizi beyan etmeniz olacaktır. Atmış olduğunuz bu adım sonrası “başvuru formu” doldurmanız istenecektir. Başvuru formunu doldurun ve onay surecini bekleyin. Unutmayın, banka ve finans kuruluşları onay sürecinde en çok “kredi skoruna” bakar! Şayet risk raporunuz herhangi bir kötü bilgi içermiyor ise yüksek ihtimal fırsatlardan yararlanırsınız. Tabii ki basvueu onayı için istenen tek şart bu değil. Dilerseniz muhtemelen istenecek olan bazı evraklara ve belgelere kısaca bir göz atalım.

Evlilik Kredisi için Gereken Belgeler ve Evraklar

  • Nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesi aslı ve fotokopisi.
  • Gerekli görülürse adres teyidi amaclı bir belge isteyebiliyor.
  • Düzenli gelir belgesi, maaş bordrosu, vb.. (maaş müşterisinden bu belgeyi istemeyebilir)

Evlilik kredisi kampanyaları süreli ve dönemsel olarak verilmektedir. Bu nedenle Akbank müşteri hizmetleri telefon numarası ile irtibata geçmeniz faydalı olacaktır. Gereken soruları en alt kısımda bulunan kutucuğa yazabilirsiniz. Bu kısımda kendinizi ifade edebilir, aklınıza takılan ve merak ettiğiniz soruları yazabilirsiniz.

akbank evlilik kredisi

Akbank evlilik kredisi

Akbank evlilik kredisi veriyor mu?” gibi sorular, artık kafanızı kurcalamasın. Hayatınızın en önemli ve anlamlı gününde, tüm ihtiyaçlarınızı ”düğün kredisi” ile karşılayabilirsiniz. Bankanın sunmuş olduğu bu hizmetten sizde çok kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz. Evlenecek çiftler herhangi bir erteleme sorunu yaşamadan, sunulacak olan bu kampanya ile tüm ihtiyaçlarını karşılayabilir. Verilen bu hizmet için sunulan uygun faiz oranları ve sıfır masraf özelliği oldukça dikkat çekiyor. Sizde hemen bu firsattan yararlanarak, tüm masrafları dilediğiniz gibi karşılamanın keyfine varabilirsiniz.

Yukarıda vermiş olduğumuz bilgiler Akbank taragından değişikliğe uğrayabilir. Banka, tüm kampanyalarını ve hizmet programlarını değiştirme hakkına sahiptir. Bu nedenle, başvuru sırasında detaylı bilgi almanızı önemle tavsiye ederiz. Buna benzer diğer kampanyalar için kredi kampanyası sayfamıza göz atınız.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.