AKBANK EFT Ücreti 2016

Akbank EFT İşlemleri

Akbank EFT İşlemleri Bankalar da bulunan hesaplar arası yapacağınız para transferleri için, size en yakın hizmeti Akbank sağlamaktadır. Akbank kredi ve kredi kartı gibi hizmetlerinde uygulamış olduğu kampanyalar ile yüzleri güldürmeye devam ederken, eft işlemi yapmak isteyen müşterilerinden düşük ücretler talep etmesi ayrıca ilgi uyandırıcı ve bu işlemleri keyfe dönüştüren bir özelliktir. Akbank dan yapacak olduğunuz elektronik fon transferi (eft) işlemlerinde, dikkat etmeniz gereken bazı konular olduğunu söylememiz gerekiyor. Öncelikle Ak Bank’dan yapacağınız eft işlemlerinde, söz konusu hizmetin belli saatler aralıklarında gerçekleştiğini ve Akbank Eft Saatleri olduğunu bilmeniz gerekiyor. Geçerli hizmet saatleri dışında yapılan eft işlemleri için, ayrı bir komisyon alınmaktadır. Ayrıca Akbank EFT Ücreti, işlem aldığınız hizmet noktalarına göre farklılık göstermektedir. Yani İnternet şubesi ve normal bankanın şubesinden gerçekleştirdiğiniz eft işlemleri, aynı ücret seviyesinde olmamaktadır. Peki Akbank Eft İşlem ücreti ne kadar? Bu sorunuzun cevabını detaylı olarak belirtelim.

 

Akbank Eft Ücreti 2016

Hesaplarınız arasında uyguladığınız para transferi işlemi için uygulanan Akbank Eft ücreti 2016 yılı için verilerini sizin için araştırdık. Akbank direkt İnternet Eft ücreti 4.90 TL. Olurken, yine direkt İnternet şubesi aracılığı ile yapılan geç eft ücreti ise 6.75 TL’dir. Geç eft işlemi saat 16:00 ile 17:00 arası ak bankası direkt İnternet bireysel hizmet için geçerlidir. ATM’lerden yapacağınız ileri vadeli eft işlem ücreti ise 7.50 TL’dir. Yine ATM’den yapılan geç eft işlem ücreti 8.00 liradır. (Geç eft işlemi Saat 16:00 ile 17:00 arası yapılan işlemler için geçerlidir) Akbank çağrı merkezi ile yapılan tüm eft işlemleri için asgari tutar 20.00 TL. Olurken, azami tutar ise 50.00 TL’dir.

 

Yukarıda belirtilen Akbank EFT Ücretleri ve oranlarında banka değişiklik yapma hakkını saklı tutmakta birlikte, işlem sırasında bilgilendirme yapılmaktadır. İşlemlere BSMV ücreti dahildir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.