Akbank EFT Saatleri

Akbank EFT İşlemi

Akbank sunmuş olduğu kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı ile sürekli olarak gündemde yerini korumakta olan bir banka olma özelliğini korumaktadır. Bankanın özellikle kredi ve kredi kartı gibi hizmetlerinde sunmuş olduğu kampanya programları, müşterileri için oldukça keyfi verici olduğu görülmektedir. Akbank vermiş olduğu bu hizmetlerin yanı sıra elektronik fon transferi (EFT) işlem hizmeti de vermektedir. Banka müşterilerinin Türkiye’deki banka hesapları arasında, kolay ve hızlı bir şekilde para transferi gerçekleştirmelerini sağlar. Akbank sunmuş olduğu hizmetler için bir miktar komisyon ücreti almakta ve Akbank EFT ücretleri diğer bankalara nazaran çokta yüksek değildir. Akbank dan yapacağınız eft işlemleri için bankanın belirlemiş olduğu hizmet saatleri vardır. Akbank EFT Saatleri içerisinde gerçekleştirilmiş olan ücret ile hizmet saati sonrası gerçekleştirilen işlemler için ücret aynı değildir.

Akbank EFT Saatleri

Banka aracılığı ile hesaplarınız arası yapacağınız para transfer işlemleri için belirlenmiş Akbank EFT saati banka mesai başlangıcı sonrası 09:00 ile 17:00 saatleri arası gerçekleştirilir. Bu saatler dışında eft işlemi gerçekleştirilmez ve başvurulan hizmet için bir sonraki iş günü işlem görür. 16:00 ve 17:00 saat aralığında gerçekleştirilen işlemler de, geç eft işlem ücreti alınmaktadır. Akbank dan yapacağınız eft işlemleri yukarıda belirtmiş olduğumuz Akbank EFT saatleri aralığında yaptığınız zaman, anında hesaba yatırılacaktır.

akbank-eft-saati

Akbank EFT Saatleri

Yukarıda belirtmiş olduğumuz şartlar ve hizmet sürelerinde Akbank değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Akbank da yapacağınız her işlem öncesi destek verilmekte olup, müşteri memnuniyeti en üst düzeyde tutulmaktadır. Aradığınız sorunun cevabını bulamadıysanız lütfen aşağıdaki yorum butonu yardımı ile sorularınız yönelterek uzman kadromuzun size yardımcı olmasını sağlayınız. kredibank.org ailesi güvenin adresi.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.