Akbank Büyük Kırmızı Ev Kampanyası

Akbank Büyük Kırmızı Ev Kampanyası

Bu fiyata kiraya çıkmak mı? Yoksa kendi evine taşınmak mı? Sloganı ile başlatılan Akbank büyük kırmızı ev kampanyası, bir çok kişinin ev sahibi olmasını teşvik etmektedir. Akbank ayda 807 lira taksitle konut kredisi kampanyası başlatırken, bu kredi kampanyasına şimdi başvuru yaparak yeni bir ev sahibi olabilirsiniz. Uygun ödeme koşulları ve kişiye özel olarak düzenlenen ödeme seçenekleri ile birlikte, bu kredi kampanyasından yararlanmak mümkün olmaktadır.

Akbank-konut-kredisi-kampanyasi

Akbank Büyük Kırmızı Ev Kampanyası

 

Konut Kredisi

Kira öder gibi kendi evinize sahip olmak isterseniz, Mortgage hakkında detaylı bilgi vermek için Akbank uzman ekibi sizinle iletişime geçecektir. Bütçenize uygun ödeme koşullarını öğrenebilmek için, Akbank Mortgage uzmanları sizi arıyor. Konut kredisi ve Mortgage hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyor. Size ve bütçenize en uygun koşulları, banka personeli ile birlikte çözüme kavuşturma şansına sahip olabilirsiniz. Sonunda başvurunuzu tamamlayıp, yeni bir ev sahibi olmanız için gereken adımlar atılmış oluyor. Hemen bir üst bölümde yer alan görsel  (Resim) yönlendirme butonuna basarak, gerekli bilgileri yazın ve Akbank Mortgage uzmanları sizi arasın.

Bankanın diğer kampanyaları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz Akbank büyük kırmızı ev kampanyası, Akbank tarafından düzenlenmiş olup, kampanya ve şartlar için değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi paylaşımı almak için, banka resmi İnternet sayfasına giriş yapabilirsiniz. Konu hakkında sormak istediğiniz her türlü soru ve öneriyi yorum yapma özelliğini kullanarak daha detaylı bir şekilde öğrenme şansına sahip olabilirsiniz. Ayrıca bizi takip ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Kredibanka.org

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.