Akbank Bayram Kredisi

Akbank Bayram Kredisi

Akbank Bayram Kredisi ile Bayrama özel 12 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç krediniz Akbank’ta. Üstelik günde sadece 30 TL’ye 12 ay vadeli İhtiyaç kredisine başvurun, Bayramın tadını doya, doya çıkarın!

Akbank-bayram-kredisi-2016Bayrama Akbank Kredi Fırsatını Kaçırmayın

Akbank Bayram Kredisi kampanyasına başvuru yaparak sevdikleriniz ile bayramın keyfini, İhtiyaçlarınızı dert etmeden çıkarın.

Bayrama özel fırsat düzenlenen Akbank’ta günde 30 TL’ye 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanın, en hesaplı bayram kredisi kampanyasını kaçırmayın.

Faiz oranı %1.05’den, 12 ay vadeli olarak 10.000 TL Bayrama özel İhtiyaç Kredisi fırsatından yararlanabilirsiniz.

Dilediğiniz taktirde belgesiz, imzasız ve kefilsiz olarak hemen şimdi Web’den kredi başvurusu yapabilir ya da Akbank şubelerine gidebilirsiniz.

Bayram Kampanyası Koşulları

  • Akbank Bayram Kredisi Kampanyası 15 Temmus 2015 tarihine kadar geçerli olup, 2016 yılı için yayımlanacak Bayram Kredisi fırsatını anında takipçilerimiz ile paylaşacağız.
  • Şubeden bayram kredisi kullandırımında istenebilen belgeler aşağıda ki gibidir;
    • Kimlik belgesi (Nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesi aslı ve fotokopisi.)
    • Gerekli görülürse Akbank adres teyidi etmek amaçlı belge talep edilebilir.
    • Özel sektörde çalışanlardan SGK hizmetdöküm Belgesi (Maaş müşterilerinden istenmiyor)

30TL, 10.000TL tutarlı bayram kredisinin 30 günlük bir aydaki (ortalama) günlük ödemesi olacaktır; aylık taksit 903,15TL olarak belirlenir.

– E-Devlet şifresi, Mobil imza, Elektronik imza ve T.C. kimlik kartı uygulaması ile temin edeceği “SGK Hizmet Dökümü”nün ya da iş veren aracılığı ile temin edeceği “SGK Prim Ödeme Belgesi”

– Web’den belgesiz, imzasız kredi kullandırımı T.C vatandaşı, Akbank Şifre Telefonu aracılığıyla Akbank banka ya da Kredi Kartı sahibi ve bu bankada kayıtlı bilgi ve belgelerinde eksik olmayanlar mevcut Akbank müşterileri için geçerli olmaktadır.

Bahsetmiş olduğumuz “Akbank Bayram Kredisi Kampanyası” içerikli konuyu, tamamen bilgi paylaşımı amacı ile yayımladık. Kampanya şart ve koşulları için Akbank, değişiklik yapma hakkını saklı tutarken, kampanyayı bitirme ya da durdurma kararı alabilir. 2016 Bayram Kredisi Kampanyaları açıklandığı zaman, bu sayfa aracılığı ile anından takipçilerimiz ile paylaşmaya çalışacağız. Detaylı bilgi sahibi olmak için lütfen Akbank müşteri hizmetleri ya da şubelerine başvurunuz. Desteğiniz için çok teşekkür ederiz. Kredibanka.org

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.