Akbank Anında İhtiyaç Kredisi

Akbank taşıt kredisi
Ak bank günümüz bankacılık sektörleri arasında adını sıkça duyuran bankalar arasında yerini korumaya devam ederken, kalite konusunda ödün vermeyerek müşteri memnuniyetini yüksek seviyelerde tutmak bankanın sloganları arasında. Akbank müşterilerine çeşitli kredi seçenekleri sunuyor ve her yıl bu krediler arasında belirli kampanyalar yapmaya devam etmektedir. Akbank hizmetinden ile araç alımında kredi seçeneklerinden yararlanmak isteyen müşteriler, ak bankasının çeşitli bankalar gibi kendisininde düzenlemiş olduğu taşıt kredisi kampanyasını yararlanabilmektedir. Akbank taşıt kredisi gerekli şartlar ve belgeler Akbank taşıt kredisi alabilmeniz için bazı belgeler talep etmekte ve bunların bazıları aşağıda belirtilmiştir.
– 18 yaşından büyük olmak
– Üzerinde T.C. kimlik numarası bulunan, nüfus cüzdanı veya ehliyet,
– Taşıt kredi başvuru formu,
– Net gelir düzeyini gösterir belge ve/veya bordro, (kredi taksitleri hane halkının aylık gelirinin %50 sinden fazla olamamakta)
– Fatura veya noter huzurunda gerçekleştirilmiş satış sözleşmesi (fatura tarihinden en fazla bir “1” ay içerisinde kredi kullanılabilmekte),
– Gerçek kişilere ferdi kaza sigortası yapılmaktadır,
– Adres teyidi amaçlı belge (gerekli görülmesi halinde istenir)

Akbank taşıt kredi başvurusu
Akbank direckt kredi başvurusu ak bankası İnternet sitesi üzerinden, Akbank kredi destek hattı 444 25 25 veya 0850 222 25 25 numaralı akbank telefon bankacılığı yardımı ile anında kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Banka kredi talebinizi olabildiğince kısa sürede cevaplandırmaya çalışırken, kredi talep eden müşterinin kredi notu durumuna göre bu işlem farklılık gösterebilmektedir. Kredi notu öğrenmek için lütfen sitemizin kredi notu sorgulama sayfasından bilgi alınız. Sayfamızda belirtmiş olduğumuz tüm bilgilendirmeler degişiklik gösterebilir, daha detaylı ve güncel bilgileri Akbank resmi adresinden alabilirsiniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.