Akbank Altın Hesabı

Akbank Altın Hesabı

Akbank Altın hesabı altınlarınızı sizin için değerlendiriyor! Birikimlerini altın olarak değerlendirmek isteyenlere Altın Mevduat Hesabı oldukça etkili bir bankacılık hizmeti. Geleceğiniz için birikim yaptığınız altınlarınızı Akbank tarafından hazırlanmış olan, Akbank Altın Hesabı ile her zaman elinizin altında olur.

Vadesiz TL, USD ya da EURO hesaplarınız ile gram cinsinden 24 ayar altın alabilirsiniz. Almış olduğunuz altınlar Akbank Altın Mevduat Hesabı’nda sizler için değerlenir. Üstelik Altın Mevduat Hesabınız için Akbank hesap işletim ücreti talep etmez!

  • 995/1.000 saflık değerindeki 24 ayar altınını ister Akbank şubelerinden, ister alternatif dağıtım kanallarından 7/24 alıp satma şansına sahip olabilirsiniz. Arzu ederseniz hesabınızdaki altınlarınızı 1, 2.5, 5, 10, gr. ve katları olarak gram altın olarak teslim alabilir ya da Akbank Altın Hediye Çeki düzenleme şansınasahip olabilirsiniz.
  • Akbank Altın Hesabı ile minimum işlem tutarı 0,01 gramdır.
  • Vadesiz Altın Mevduat Hesabınızda bulunan birikiminiz 100.000 TL karşılığına kadar Devlet Güvencesi altında olur.
  • Kendi şubenize vereceğiniz bir talimatla düzenli olarak altın alabilirsiniz.
  • Altın hesapları arası ya da başka birine ait altın hesabına akbank şubeleri veya Akbank Direkt vasıtasıyla havale yapma imkanına sahipsiniz.
  • Fiziki altın teslim işlemlerinden çıkacak sigorta ve lojistik masrafları ödenmelidir.

Arzu edilen an hesap açtırmak için Akbank Direkt’e yapma imkanına sahip olunur. Akbank Direkt şifresini unutanlar, Akbank kategorinizi incelemenizi ve Akbank Direkt Şifresi içerikli konuyu incelemenizi öneririz. Ayrıca Akbank Direkt hizmetine Akbank müşteri numarası, T.C. kimlik numarası ve Akbank kredi kartı bilgilerinizle giriş yapabilirsiniz.

Akbank-altin-hesabiYukarıda adı “Akbank Altın Hesabı” başlıklı yazımızı tamamen bilgi paylaşımı amacı ile yayımladık. Güncel kampanya ve avantajlar hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için, Akbank resmi İnternet sayfası ya da şubelerine gidebilirsiniz. Akbank Altın Hesap; birikim yapmak isteyen ve mevduatlı olarak birikimlerini değerlendirmek isteyenlere oldukça etkili bir fırsattır. Kredibanka.org ailesi olarak “altınlarımı nasıl değerlendirim” sorularınıza en etkili yanıt olarak değerlendirdik. Konu hakkında yapacağınız her türlü görüş ve önerilerinizi titizlikle inceliyor, takipçilerimiz ya da ihtiyaç sahipleri için anında yayınlıyoruz. Bizi takip ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Kredibanka.org

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.