Akbank 15.000 TL Kredi Kampanyası

Akbank 15.000 TL Kredi Kampanyası

Akbank 15.000 TL Kredi Kampanyası

366 lira Taksitle 10.000 TL, 549 lira taksitle 15.000 TL. Kredi Kredim Akbank’ta

Akbank 15.000 TL. Kredi Kampanyası ile ayda yalnızca 549 TL. Taksitle geri ödeyeceğiniz kredi “Kredim Akbank’ta!” Üstelik 3 ay ertelemeli krediniz Akbank’ta! Her türlü nakit ihtiyacınızı Akbank tarafından sunulan “İhtiyaç kredileri” ile, oldukça kolay ve hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz. Ayda sadece 366 TL. Taksitle 10 bin lira, 549 TL. Taksitle 15 bin lira ihtiyaç kendiniz Akbank’ta. Ayrıca bu kredi seçeneklerini 3 ay ertelemeli olarak kullanma şansına sahip olduğunuzu bilmenizi isteriz. Yani krediyi şimdi kullanıp, temmuz 2016’da ödemelerine başlama şansına sahipsiniz. Kısa bir süre için yapılan bu kredi kampanyası ile, bir çok kişinin ihtiyaçlarına yönelik avantaj sağlanacağı düşünülmektedir. Bu ihtiyaç kredisi kampanyasına şimdi başvuru yaparak, hayallerinizi gerçekleştirir ya da ihtiyaçlarınızı karşılama şansına sahip olabilirsiniz.

Kampanya İçin Son Tarih 29 Nisan 2016!

15.000 TL. Kredi Başvurusu

15-bin-lira-krediHemen şimdi bu kampanyaya dahil olabilir, aklınızdan geçen tüm hayallerinizi ya da ihtiyaçlarınızı karşılama şansına sahip olabilirsiniz. Hemen şimdi başvuru yapmak için, aşağıda sizler için açıklamış olduğumuz başvuru hizmet noktalarına başvurunuzu gerçekleştirme imkanına sahip olduğunuzu bilmenizi isteriz.

  • Akbank.com Akbank İnternet şubesi girişi
  • 444 25 25 Akbank müşteri hizmetleri telefon numarası
  • Akbank Direkt İnternet ya da Mobil uygulamalarına giriş yaparak belgesiz ve imzasız Direkt Kredi kullanma şansına sahip olabilirsiniz.
  • Ayrıca aşağıda sizler için belirtmiş olduğumuz belgeleri tamamlayıp, Akbank şubeleri aracılığı ile Kredi Başvurusu yapabilirsiniz.

Çekmek istediğiniz ihtiyaç kredisini hesaplayıp öyle başvuru yapmak istiyorsanız, Akbank kredi hesaplama hakkında detaylı bilgi paylaşımı yapmış olduğumuz sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Kampanya Ve Başvuru Koşulları

  • Kampanya için belirlenmiş faiz oranları 01 – 36 ay vadeler için geçerlidir.

Şubeden Kredi Başvuru Yapmak İçin İstenen Belgeler

  • Vatandaşlık numarası bulunan Nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesi  (Aslı ve fotokopisi)
  • Banka tarafından gerekli görülürse adres teyidi amaçlı belgeler talep edilebilir.
  • Gelir Belgesi ve maaş bordrosu (Akbank maaş müşterilerinden istemiyor)
  • Özel sektör çalışanları SGK Hizmet Dökümleri istenir (maaş müşterilerinden istenmiyor)

Akbank-kredi-kampanyasiErtelemeli olarak kredi kullanmak isteyen banka müşterileri şubelerden, Akbank Telefon Şubesi’nden ve Akbank Direkt İnternet ya da Mobil aracılığı ile kullanma şansına sahiptir. Akbank.com, 4442525 telefon şubesi ya da direkt İnternet ve mobil aracılığı ile belgesiz, imzasız Direkt Kredi kullanmak için; T.C. vatandaşı, Akbank Direkt müşterisi ya da Akbank banka/ kredi kartı sahibi ve bankada kayıtlı bilgi ve belgelerinde eksik bulunmayan mevcut Akbank müşterilerine sunulan bir kampanya olmaktadır.

*e-Devlet Şifresi/Mobil İmza/Elektronik İmza/T.C Kimlik Kartı uygulamasıyla temin edilen “SGK Hizmet Dökümü”nün veya işverenden temin edilebilen “SGK Prim Ödeme Belgesi

Akbank 15.000 TL. Kredi Kampanyası; Akbank tarafından belirli bir süre için düzenlenmiş ve Akbank kampanya koşulların da değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı ve güncel bilgilere Akbank resmi İnternet sayfası, telefon bankacılığı hizmet numarası ya da şubelerinden öğrenme şansına sahipsiniz. Sayfada vermiş olduğumuz bilgiler tamamen bilgi paylaşımı amaçlı yayınlanmış olup, hiç bir şekilde kâr elde edilmemektedir.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.