Aidatsız Kart Veren Bankalar

Aidatsız kart veren bankaların yanı sıra, kredi kartı günlük hayatta herkesin hemen hemen sürekli kullandığı bir ihtiyaç halini almış durumdadır. Peki, ama bu kartı kullanırken ”yıllık kart aidatı ödemek zorunda mıyız?”. Aidatsız kredi kartı kullanamıyor muyuz sorusu, kart kullanıcılarının aklından geçen ilk sorulardan. Geçen aylarda çıkan bir yasa sayesinde, artık kredi kartı kullanırken insanlar aidat ödemek zorunda kalmayacaktır. Bu sayede insanlar artık gönül rahatlığıyla kredi kartı kullanabilmeye başladı. Peki, ama ”aidatsız kart veren bankalar hangileri?”. Ayrıca bu imkanı bize sağlayan bankaları şöyle bir tanıyalım.

Aidatsız Kart Hizmeti Veren Banka

İnsanlardan gereksiz para toplanmasının önüne geçen bu yasa sayesinde, artık Türkiye’de kredi kartının avantajlarından faydalanmayan insan kalmayacak gibi görünüyor. Aidatsız kredi kartı avantajı sağlayan bankaların en başında;

Türkiye İş Bankası Maximum Aidatsız Kart yer almaktadır. Bu bankanın sizlere sağladığı imkanlardan bahsetmek gerekirse, Maxi puan kazanabiliyor ve taksitlendirme imkanına sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca kredi kartınızı, bankamatik kartı olarak da kullanabiliyor ve vadesiz hesaplarınıza da ulaşabiliyorsunuz. Üstelik Maximum Aidatsız Kartınız ile sevdikleriniz için ek kart çıkartabiliyorsunuz.

Yapıkredi Bankası, Word Eko Kart ile Aidatsız kart kullanım şansı tanıyan bir diğer banka olma özelliğini taşımaktadır. Yapı Kredi, Word eko kart ile müşterilerine sağladığı bazı olanaklar arasında ”temassız kart” özelliği bulunuyor. Temassız kullanım özelliği sayesinde, ödeme ve alışveriş işlemleri daha kolay ve pratik bir şekilde sağlanabiliyor. Word Eko Kartın sunduğu bir diğer özellik ise ”Otomatik Ödeme Talimatı” verme kolaylılığı olmaktadır. Çalışanlar için vazgeçilmez bir kolaylık haline gelen ödeme talimatlarını, bu kart aracılığı kolayca sağlayabilirsiniz. Örneğin taksitler, Fatura Ödemeleri, gibi daha bir çok işlemi, otomatik talimat vererek sağlayabilirsiniz. Yapı Kredi bu kart kullanıcılarını Nakit Avans konusunda unutmamış ve müşterinin nakit ihtiyacını karşılaması için, nakit avans çekme özelliği tanımıştır. Ayrıca kullanıcıların üye iş yerlerinden yapmış olduğu her alışveriş de Word Puan biriktirme şansı tanınıyor. Bu puanları isteyen üye iş yerlerindeki alışverişlerinde, isteyenler ise Turkcell TL olarak da kullanılabiliyor.

FinansBank Fix Card kullanıcılarına aidatsız kart olanağı sağlayan bankalar arasında yerini almış durumda. Bu kart sayesinde yurt için ve yurt dışında dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir, yapacağınız alışverişleriniz ile avantajlardan yararlanma şansına sahip olabilirsiniz.

Garanti Bankası Bonus Flexi kart ile karşımıza çıkıyor. Sahip olduğunuz bu kart sayesinde, taksit fırsatlarından yararlanabilir ve taksitlerinizi erteleyebilirsiniz. Ayrıca harcamalarınıza ek olarak ekstra Bonus Puan kazanabilirsiniz. Biriktirmiş olduğunuz Bonus Puanlarınızı üye iş yerlerinde yapacağınız alışverişlerinizde, dilediğiniz şekilde kullanma imkanına sahip olduğunuzu bir kez daha hatırlatmak isteriz.

Yukarıda belirtilen Aidatsız Kart Veren Bankalar içerikli konumuzu, bilgi paylaşımı yapmak için yayımladık. Verilen bu bankalar örnek olarak sunulmuş olunup, detaylı bilgileri tercih edeceğiniz bankanın yerel şubesi ya da müşteri hizmetleri telefon numarasından alabilirsiniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.