Advantage Classic Kredi Kartı

1 Skor2 Skor3 Skor4 Skor5 Skor (Bu yazıma oy verir misiniz?)
Loading...

Advantage Classic Kredi Kartı

HSBC Advantage Classic Kredi kartı Başvurusu yaparak, yurtiçi ve yurtdışında taksitli veya nakit alışverişin zevkini çıkarabilirsiniz! Ayrıca yurtiçinde bulunan  tüm HSBC Banka Şubeleri, ATM’leri ve Türkiye bankacılık sektöründe hizmet gösteren diğer bankaların ATM’lerinden Anında Nakit Avans çekebilirsiniz. “Advantage Classic/Standard” hakkında sunacağımız diğer yanıtları, sayfanın devamında detayları ile birlikte bulabilirsiniz.

Özellikleri

  • Yurtiçinde bulunan tüm HSBC şubeleri, ATM’leri ve yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi, diğer bankaların ATM’lerinden hemen nakit avans kullanma şansına sahip olunur.
  • HSBC Bank Bireysel İnternet şubesi ve Telefon Bankacılığı hizmet noktalarını kullanarak nakit avans çekebilir, kullanmış olduğunuz bu parayı vadesiz hesabınıza transfer edebilirsiniz.
  • Kredi kartım çalındı ne yapmalıyım ya da kaybolma gibi durumlar oluştuğunda, “Kayıp-Çalıntı ve Alışveriş Teminatı’ndan” yararlanabilirsiniz. (Ücretsiz Acil kart yenileme ve nakit avans hizmetleri dahil.)
  • Bankanın İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde bulunan ve her türlü ayrıntının üzerinde titizlikle durulması ile hazırlanan “HSBC Club Lounge” hizmetinden 70 TL karşılığında yararlanma şansı tanınıyor.
  • Arzu ettiğiniz kadar Ek Kart Başvurusu yapıyor ve bu kartlara akraba şartı olmaksızın sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca bu kartların limitlerini ve yine nakit avans çekim limitlerini, kendi limitiniz dahilinde karar verme şansına sahip olabiliyorsunuz.

HSBC Kredi Kartı Başvurusu

Öncelikle HSBC Kredi Kartı Başvurusu başlıklı yazımızı dikkatle incelemenizi ve sayfada geçen yönergeleri takip etmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca banka tarafından müşterilerinin hizmetine sunulan diğer HSBC Kredi Kartları hakkında detaylı bilgileri ilgili sayfamızda bulabilirsiniz.

Öte yandan, diğer başvuru yapma noktaları ise aşağıda belirtilmiştir.

  • İnternet Bankacılığı
  • Telefon Bankacılığı
  • HSBC Şubeleri
  • HSBC ATM’leri
  • Anında Başvuru

Hizmet noktalarından hemen başvurunuzu gerçekleştirme imkanına sahipsiniz.

HSBC Kredi Kartı

Advantage Classic Kredi Kartı

Yukarıda bahsi geçen “HSBC Advantage Classic Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri” içerikli konuyu, tamamen bilgi paylaşımı yapmayı hedefleyen bir anlayışla yayımladık. Verilen kaynaklar banka resmi hizmet noktaları olup, bankanın sunmuş olduğu tüm bankacılık hizmetleri hakkında bilgileri müşteri hizmetleri telefon numarası ile irtibata geçerek ya da en yakın yerel şubesine giderek öğrenebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir