Advantage Classic Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

HSBC Advantage Classic kredi kartı özellikleri ve başvurusu hakkında bir çok bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Başvuru yaparak, yurtiçi ve yurtdışında taksitli veya nakit alışverişin zevkini çıkarabilirsiniz! Ayrıca yurtiçinde bulunan  tüm HSBC Banka şubeleri, ATM’leri ve Türkiye bankacılık sektöründe hizmet gösteren diğer bankaların ATM’lerinden anında nakit avans çekebilirsiniz. “Advantage Classic/Standard” hakkında sunacağımız diğer yanıtları, sayfanın devamında detayları ile birlikte bulabilirsiniz.

Hsbc advantage karti

Advantage Kart Özellikleri Nelerdir?

  • Yurtiçinde bulunan tüm HSBC şubeleri, ATM’leri ve yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi, diğer bankaların ATM’lerinden hemen nakit avans kullanma şansına sahip olunur.
  • HSBC Bank Bireysel İnternet şubesi ve Telefon Bankacılığı hizmet noktalarını kullanarak nakit avans çekebilir, kullanmış olduğunuz bu parayı vadesiz hesabınıza transfer edebilirsiniz.
  • Kartınız zarar gördüyse, kartım kırıldı ne yapmalıyım ya da kaybolma gibi durumlar oluştuğunda, “Kayıp-Çalıntı ve Alışveriş Teminatı” durumundan yararlanabilirsiniz. (Ücretsiz Acil kart yenileme ve nakit avans hizmetleri dahil.)
  • Bankanın “İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali” katında bulunan ve her türlü ayrıntının üzerinde titizlikle durulması ile hazırlanan “HSBC Club Lounge” hizmetinden 70 TL karşılığında yararlanma şansı tanınıyor.
  • Arzu ettiğiniz kadar Ek kart başvurusu yapıyor ve bu kartlara akraba şartı olmaksızın sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca bu kartların limitlerini ve yine nakit avans çekim limitlerini, kendi limitiniz dahilinde karar verme şansına sahip olabiliyorsunuz.

HSBC Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Öncelikle hızlı başvuru yapmak için başvuru başlıklı yazımızı dikkatle inceleyiniz. Başvurma sayfası üzerinden verilen yönergeleri takip etmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca banka tarafından müşterilerinin hizmetine sunulan diğer bilgileri, yine ilgili sayfa üzerinden bulabilirsiniz.

Öte yandan, diğer başvuru yapma noktaları ise aşağıda belirtilmiştir.

  • İnternet Bankacılığı
  • Telefon Bankacılığı
  • HSBC Şubeleri
  • HSBC ATM’leri
  • Anında Başvuru

Hizmet noktalarından hemen başvurunuzu gerçekleştirme imkanına sahipsiniz.

Yukarıda bahsi geçen “HSBC Advantage Classic kredi kartı başvurusu ve özellikleri” içerikli konuyu, tamamen bilgi paylaşımı yapmayı hedefleyen bir anlayışla yayımladık. Verilen kaynaklar banka resmi hizmet noktaları olup, bankanın sunmuş olduğu tüm bankacılık hizmetleri hakkında bilgileri müşteri hizmetleri telefon numarası ile irtibata geçerek ya da en yakın yerel şubesine giderek öğrenebilirsiniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.