Acil Sağlık Kredisi

Acil Sağlık Kredisi

Bir çok banka tarafından hastane masraflarının ağır gelmesin ile geliştirilen İhtiyaç kredilerine bir yenisi daha eklenerek “Acil Sağlık Kredisi Kampanyaları” başlatılmıştır. Bu bankacılık ürününe sahip olabilmek için her hangi bir engel bulunmuyor ve anında başvuru yapılabiliyor. Bankalar tarafından geliştirilen ihtiyaca göre Bireysel İhtiyaç Kredileri, her alanda olduğu gibi sağlık alanında da imdada koşuyor.

 

Acil Sağlık Kredisi

Acil Sağlık Kredisi


Acil hastane masrafları için kullanma şansına sahip olacağınız bu hizmetler için, uygun faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri bulunuyor. Faiz oranları için 2016 İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları başlıklı yazımızı dikkatle okumanızı tavsiye ederiz. Ayrıca başvuru ve diğer şartlar için yazının devamına göz atabilirsiniz.

Nasıl Başvurulur?

Banka ve finans kuruluşları tarafından sunulan Bireysel İhtiyaç Kredisi Kampanyaları, her alanda sizlere yardımcı olabiliyor. Sağlık, Teknoloji, Ev eşyası, eğitim ve öğretim gibi bir çok alanda bu bankacılık hizmetlerinden faydalanabilir, uygun vade ve faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Bir çok banka ve finans kuruluşu sadece nüfus cüzdanı ile başvuruları kabul ederken, yine bir çoğu kefil dahi talep etmeye biliyor. Yinede bireysel başvurular için bankaların referans olarak kabul ettiği Kredi Notu sorgulanıyor. Bireysel kredi puanı ile neler yapılabilir ve Kredi Notu Sorgulama hakkında detaylı bilgilere ilgili sayfamızı gözden geçirerek ulaşabilirsiniz.

Bireysel İhtiyaç Kredisi Şartlar

Yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi bir çok bankaya sadece nüfus cüzdanınız ile birlikte giderek anında kredi kullanabilirsiniz. Fakat bazı ihtiyaçlar için banka ve finans kuruluşları teminat ya da farklı koşullar talep edebiliyor. Genelde sağlık giderleri için İhtiyaç Kredisine başvurusu yapanlardan, teminat ya da farklı koşullar (bankalara göre değişiklik gösterebilir.) aranmıyor.

Bireysel İhtiyaç Kredileri’ne başvuranların KKB (Kredi Kayıt Bürosu) risk raporu ve diğer durumlarına göre bankalar kefil veya ekstre evrak talep edebiliyor. Genelde bu tür durumlar, sicili bozuk ya da daha önce bankacılık hizmetleri almamış kişiler için uygulanabilir. Sağlık masrafları için banka kredisi kullanacak veya kullanan takipçilerimiz, yorum yaparak ya da iletişim butonu yardımı ile sorularını yönetebilir. Ekibimiz bilgisi dahilinde olacak her türlü soruyu titizlikle inceliyor ve bilgi paylaşımı amaçlı (ücretesiz) olarak yanıtlıyor. Ayrıca sayfamız hiç bir banka ve finans kuruluşu ile ilişkili değildir.

Bireysel İhtiyaç Kredisi

Acil Sağlık Kredisi

Son olarak İhtiyaca göre Bireysel İhtiyaç Kredileri sunan bankalar arasında bir kaçı şu şekilde;

  • Garanti Bankası
  • Akbank
  • Finansbank
  • Halkbank
  • Denizbank
  • Ziraat Bankası
  • TEB (Türk Ekonomi Bankası)
  • Yapı Kredi Bankası
  • Türkiye İş Bankası

1 Yorum

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.