Acil Kredi Başvurusu

İhtiyaç Kredileri

Bankalar tarafından sunulan kredi ürünlerine “Acil Kredi Başvurusu” yaparak anında sahip olabilirsiniz!

Son zamanlar da bir çok kişi Acil Nakit İhtiyacı duyuyor. Bu durumu karşılamak amacı ile bankalar tarafından “Acil Bireysel İhtiyaç Kredisi Kampanyaları” düzenlenmesi, bireylerin anında nakit ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Bireylerin ihtiyaçlarına yönelik düzenlenen bu kredi ürünleri için, bir çok banka ve finans kuruluşu hiç bir belge ya da kefil talep etmeye biliyor. Öyle ki artık başvuru yapılan kredi seçeneğinin onay alması halinde, şubeye gitme zorunluluğu da bulunmuyor. Bir çok banka şubeye gitmeden müşterilerine İhtiyaç Kredisi kullandırıma aşamasına geçti. Genelde daha önce müşterisi olan kişilerin hesaplarına anında talep edilen kredi miktarı yatırılırken, müşteri olmayan kişiler için ise, bazı ufak prosedürler uygulanır ve daha sonra gerekli para miktarı transfer edilir.

Acil Kredi Başvurusu

Acil nakit para ihtiyacı duyanlar için bir çok banka İnternet’ten, cep şubesinden, ATM’lerden ve daha bir çok hizmet noktasından Bireysel İhtiyaç Kredisi kullandırımı sağlıyor.

İnternet Bankacılığı ile Kredi Başvurusu;
Tercih edeceğiniz bankanın İnternet şubesine giriş yaptıktan sonra, KREDİLER menüsünü takip ederek anında başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca yine tercih edilen bankanın müşterisi değilseniz, resmi İnternet sayfasına giriş yapıp “BAŞVUR” butonu yardımı ile başvurunuzu gerçekleştirme imkanına sahip olabilirsiniz.

Cep Şubesi İle Acil Kredi Başvurusu;
Bankalar tarafından hizmet amaçlı sunulmuş olan Cep Şubesi, kredi başvuruları için bir diğer seçenek olacaktır. Müşterisi olduğunuz bankanın Cep Şubesine giriş yaptıktan sonra, KREDİLER menüsünü takip ederek başvurunuzu gerçekleştirme imkanına sahip olursunuz.

ATM’den Acil Kredi Başvurusu;
Tercih edeceğiniz bankaya ait ATM’leri kullanarak, Acil Kredi Başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. ATM cihazında görünecek olan “Kredi Başvurusu” yönergeleri, çok kısa bir süre içerisinde başvurunuzu tamamlamanız için yardımcı olacaktır.

Ayrıca kredi ürün hizmetleri sağlayan bankaların size en yakın yerel şubesine giderek ya da SMS ile çok kısa bir süre içerisinde ve kolayca Konut, Taşıt ya da Bireysel İhtiyaç Kredileri’ne başvuru yapabilirsiniz.

Başvuru İçin Gerekli Şartlar

Öncelikle bir çok banka tarafından talep edilecek bazı şartları, sizler için maddeler halinde sıralamak istiyoruz.

  • Düzenli gelir sahibi olmak ve düzenli gelir belgesi ile bunu ispat edebilmek
  • Yapılacak olan sicil araştırma sonucunun olumlu sonuçlanması (Findeks Kredi Notu Sorgulama)
  • 18 yaşından büyük olmak (Bazı bankalar ve bazı kredi seçenekleri için, bankalara göre farklılık gösterebilir.)
  • Teminat gösterebilmek (Her kredi ürünü için istenmez)
  • İpotek gösterebilmek (Bir çok kredi ürünü için istenmez. Genelde Konut Kredisi için talep edilebilir)
  • T.C. vatandaşı olması ya da ilgili kanuna göre denklik bulunması

Yukarıda belirtmiş olduğumuz Acil Kredi Başvurusu Şartları ve koşullarını tamamen bilgi paylaşımı amacı ile yayımladık. Konut, Taşıt ve Bireysel İhtiyaç Kredisi başvurusu seçenekleri bankalara göre farklılık gösterebilir. Sayfada verilen tüm detaylar, örnek gösterme çabası ile verilmiştir ve sayfamızın her hangi bir banka ya da finans kuruluşu ile ilişkisi yoktur. Teşekkür ederiz. Kredibanka.org

4 yorum

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.