Abank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Abank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Abank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile banka tarafından sunulan bir çok ürün hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca bankacılık işlemleri ya da hizmetleri hakkında sormak istediğiniz her türlü soruyu sorabilir, bu hizmetlerin bir çoğunu alabilirsiniz. Abank (Alternatif Bank) bankacılık işlemlerine telefon ile destek almak için 444 00 55 numaralarını arayabilirsiniz. Çağrı Merkezi ekibi tarafından sizlere kaliteli bankacılık hizmetleri sunulurken, bir çok işleminiz anında yapılabiliyor. Abank Genel Müdürlük İletişim bilgileri için, yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederiz.

Abank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Genel Müdürlük İletişim Bilgileri

Abank genel müdürlük adresi;

Cumhuriyet Caddesi, No:46 Elmadağ 34367 İstanbul olarak geçmektedir. Ayrıca bu adres, merkez adresi olarak da kullanılmaktadır. Telefon numarası ise 0212 315 65 00 ve yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi Çağrı Merkezi telefon numarası 444 00 55 olarak belirlenmiştir.

Şirket Ünvanı ise; Alternatifbank Anonim Şirketi olarak geçiyor.

Operasyon ve teknoloji merkezi iletişim bilgileri ise şu şekilde;

Kaptanpaşa Mahallesi, Piyalepaşa Bulvarı, Ortadoğu Plaza Kat: 13-14-15-16-17 No:73 Şişli / İstanbul olmaktadır. Telefon Numarası: 0212 314 27 00 Fax Numarası: 0212 314 29 69

BDDK iletişim bilgileri ise tıklayın yazıyor.

Resmi İnternet Sitesi

Alternatifbank resmi İnternet sayfası ise; www.abank.com.tr olarak biliniyor. Resmi İnternet sayfasına giriş yaparak, banka ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca İnternet bankacılığı adresine giriş yaptıktan sonra, banka tarafından sunulan bir çok hizmeti alabilirsiniz. Gelişen bankacılık hizmetleri teknolojisi ile artık bankaların resmi İnternet bankacılığı adreslerine giriş yaparak, bir çok bankacılık işlemini anında yapabilirsiniz. Yerel şubeleri ve telefon bankacılığı hizmet noktaları ile kıyasıya bir rekabet yaşayan İnternet bankacılığı adresleri, bir çok bankacılık işlemini daha ucuza getirmenizi sağlıyor. Örneğin para transfer (EFT ve Havale) işlemlerinizi, oldukça kârlı ve hızlı yapabilmenize olanak verir.

Abank (Alternatifbank) Şikayet hattı yani Alternatifbank dilek şikayet ve öneri gibi sorunlarınızı paylaşmak için, iletişim formunu kullanabilirsiniz. Bugün sizlere Alternatifbank müşteri hizmetleri telefon numarası ve iletişim bilgilerini sunmaya çalıştık. Konuda geçen adres ve telefon bilgileri değişiklik gösterebilir. Banka bu konu hakkında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yorumlarınız ile güncel iletişim ve adres bilgileri konusunda, bizleri uyarma şansına sahip olduğunuzu hatırlatmak isteriz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.