158 Lira Taksitle 5.000 TL İhtiyaç Kredisi TEB

TEB (Türk Ekonomi Bankası) 158 lir taksitle 5.000 TL ihtiyaç kredisi sunuyor! Üstelik başvuru yaparken veya başvurun onaylandıktan sonra banka şubesine gitmene gerek bile kalmıyor. TEB bankası tarafından sunulan bu kampanya, bir çok kişinin ilgisini çekecek gibi görünüyor. Dilerseniz bu kampanyanın özellik ve şartlarına kısaca bir göz atalım.

TEB Bankası 158 Lira Taksitle 5.000 TL Kredisi

Günde 158 lira ödeme yaparak 5.000 TL olarak çekebileceğiniz kredi, cazip faiz oranları ve uygun ödeme koşulları ile sunuluyor. Dilerseniz bu kredi imkanına 1.000 liradan 30.000 liraya kadar farklı başvuru seçenekleri üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Üstelik 12, 18, 24, 36 ve 48 ay vadeli yöntemlerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

10.000 TL Kredi Faiz Oranı

Örneğin 10.000 TL kredi başvurusu yapan banka müşterileri, yüzde 1.49’dan başlayan faiz oranlarından faydalanabiliyor. Tabii ki unutmamak gerekiyor ki, faiz oranları ve diğer bazı seçenekler, çekilecek nakit para miktarına göre farklılık gösterecektir. Bu nedenle başvuru sırasında tüm bu ayrıntıları dikkate almanız büyük bir önem arz edecektir.

158 lira taksitle 5000

158 lira taksitle 5.000 TL

Başvuru Sonucu Ne Zaman Belli Olur?

TEB ihtiyaç kredisi için başvuru yapanların, başvuru sonuçları ortalama 3 dakika içerisinde kendilerine ulaşacaktır. Yapılan başvurular oldukça hızlı ve güvenli bir şekilde incelenip, başvuru sahibine geri dönüş yapılıyor. Kısacası yapılan başvurunun onay alıp almadığını, başvurudan sonraki üç dakika içerisinde öğrenebilirsiniz.

Başvuru Yapmadan Önce Bilinmesi Gerekenler

Başvuru yapmadan önce mutlaka kredi notu öğrenme işlemi yapılıyor. Banka skoru düşük olanların bir çoğuna, yine bir çok banka tarafından olumsuz cevap veriliyor. Bu nedenle mutlaka banka skorunu öğrenip, daha sonra başvuru yapılması tavsiye ediliyor. Dilerseniz hemen bir alt satırda vermiş olduğumuz ilgili linke tıklayın ve banka skorunu nasıl öğrenebileceğiniz hakkında detaylı bilgi edinin.

Kredi Notu Sorgulama Hizmeti Nasıl Alınır? Güncel

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi notunu sorguladıktan hemen sonra kendinizi hazır hissediyorsanız, hemen TEB bankası İnternet veya telefon şubesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Dilerseniz bu başvuruyu, herhangi bir yerel şubesine giderek de yapabilirsiniz. Dilediğiniz yöntemi kullanabilir, herhangi bir şubeden başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz.

158 lira taksitle 5.000 TL ihtiyaç kredisi hakkında aklınıza takılan tüm soruları, altta bulunan yorum kutucuğu üzerinden bizlere sorabilirsiniz. Dilerseniz banka şubesine, telefon şubesi veya İnternet şubesi üzerinden de aklınıza takılanları öğrenebilirsiniz. Ayrıca TEB Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası üzerinden de dilediğiniz zaman aklınıza takılanları öğrenebilirsiniz. Ayrıca kaynak sayfa burada

1 Yorum

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.