10 Liraya 10.000 TL Kredi Kampamyası

Günde 10 liraya 10.000 TL kredi veren banka Yapı Kredi! Yapı kredi tatafindan sunulan bu hizmeti sizler için araştırdık ve kaleme aldık. Uygun faiz oranları ve özel vade seçenekleri sunulan bu kampanyadan hemen yararlanma şansına sahip olabilirsiniz! Dilerseniz hemen kampanya detaylarına kısaca bir göz atalım.

Günde 10 liraya 10.000 TL. Banka Kredisi

Günde sadece 10 lira ödeyerek, 10.000 TL. banka kredisi çekebilirsiniz! Özellikle orta ve dar gelirli aileler için oldukça avantajlı bir banka ürünüdür. Bu kampanyalı ürüne sahip olmak için bazı kriterlerin yerine getirilmesi gerekiyor. Ayrıca şu an için reklamları geçen Yapı Kredi bankası 10 TL’ye 10.000 TL. kredi kampanyası oldukça avantajlı. Dilerseniz önceliği yapı kredi bankasına verelim ve daha sonra hangi bankaların bu tip hizmetleri olduğuna kısaca bir göz atalım.

10 bin tl banka kredisi

Yapı Kredi 10 TL’ye 10.000 TL Kredi Kampanyası

Yapı kredi bireysel ihtiyaç kredisi kampanyaları ile ihtiyaç sahiplerine müthiş olanaklar sunuyor. Dilerseniz hemen bu olanaklara kısaca göz atalım.

  • 5.000 TL. İhtiyaç Kredisi

Yapı kredi bankası üzerinden alacağınız 5.000 liralık ihtiyaç kredisi için akdi faiz oranı %1,54’den başlayacaktır. Tabii ki bu faiz oranı üzerinden hizmet alan müşteri, 24 (yirmidört) ay vadeli kredi kullanma olanağına sahip olacaktır. Toplam geri ödeme tutarı 6.235 küsür bir rakam olacaktır. Ayrıca kredi tahsis ücreti olarak ise yalnızca 25 (yirmibeş) lira gibi küçük bir rakam ödeyecektir. Aylık 260 lira gibi bir rakam, kredi taksiti olarak ödenecektir. Sizin ihtiyacınız beşbin liranın üzerinde ise hemen altta sunacağımız diğer kredi miktarlarına göz atınız.

  • 25.000 TL. İhtiyaç Kredisi

Yapı kredi üzerinden 25.000 (yirmibeş bin) TL. kredi kullanmak isteyenler cok avantajlı! Yüzde 1,52’den başlayan faiz oranları ve 36 aya kadar varan vade seçenekleri sunuluyor. 125 liralık kredi tahsis ücreti talep ediliyor. Ayrıca 36 ay taksitli kredi hizmeti alan banka müşterileri, ortalama 950 ile 955 liralık aylık taksit tutarı ödeyecektir. Toplamda geri ödenecek toplam tutar ise 34 bin 300 küsür lira olarak hesaplanabilir. Peki bu rakamın üzerinde bir paraya mı ihtiyacınız var? O halde aşağıda verilen 50 bin liralık hizmete göz atınız.

Yapı Kredi 50.000 Lira İhtiyaç Kredisi

Bu sayfa üzerinde bahsedilen en düşük faiz oranı bu tutar için geçerli olmaktadır. Nitekim çekilen para miktarı ve vade sayısına göre faiz oranının değişiklik gösterdiğini, her defasında vurgularız. 48 ay taksitli ellibin lira kredi çeken bir banka müşterisi, ortalama %1,49 faizli hizmet alacaktır. Bu kampanya için ödenecek kredi tahsis ücreti ise 250 liralık bir rakam tekabül edecektir. Müşteri, aylık ortalama 1,550 ile 1,570 arası bir rakam ödeyebilir. Toplam geri ödeme tutari ise 75.000 liraya yakın bir tutar olacaktır.

Banka ve finans kuruluşlarına hizmet başvurusu yapmadan önce kredi skoru veya notu öğrenme işlemi yapabilirsiniz.

https://www.kredibanka.org/kredi-notu-ogrenme-yapi-kredi-bankasi/

Yapı Kredi 10 Liraya 10.000 Lira Kredi Kampanyası

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz bu kampanya koşulları ve diğer hizmet bilgilerini, yapı kredi bankası değiştirebilir veya durdurabilir. Bu hizmet “Yapı kredi 10 TL’ye 10.000 TL. kredi” kampanyası olarak duyulmuştur. Dilerseniz bu hizmet hakkında bilgi almak için hemen aşağıda vereceğimiz müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz. Bankanın müşteri hizmetlerine ulaşarak, kampanya ve koşullar hakkında aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ayrıca İnternet bankacılığı hizmet sayfası üzerinden de bu bilgilerin hepsine ulaşabilirisiniz. Müşteri hizmetleri için altta bulunan link üzerinden bilgi alabilirsiniz.

https://www.kredibanka.org/yapi-kredi-musteri-hizmetleri-telefon-numarasi/

Acil nakit kredi ihtiyaçlarınız için yukarıda bulunan kredi kampanyaları ya da başvurusu sayfasına göz atabilirsiniz. Ayrıca bir alt kısımda vereceğimiz acil nakit para lazım linkini kullanarak, kolay ve hızlı para çekme yöntemlerini öğrenebilirsiniz. Bu hizmeti “en kolay banka kredisi veren bankalar” başlıklı sayfamiz üzerinden de detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

https://www.kredibanka.org/acil-kredi-basvurusu/

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.