1 Dakikada Kredi Nasıl Alınır?

1 Dakikada Kredi Nasıl Alınır?

Kredi almak isteyenler için bankalar tarafından geliştirilen uygulamalar arasında en çok dikkat çeken özelliklerden birisi olan 1 dakikada kredi nasıl alınır? Bugün sizlere bir dakikada kredi nasıl alınır ve anında krediler ile ilgili detaylı bilgiler sunacağız. Kredi ihtiyaçlarınızı daha hızlı giderebilmek için, lütfen sayfamızı dikkatlice okuyunuz.

1 Dakikada Kredi Nasıl Alınır?

1 Dakikada Kredi Nasıl Alınır?

Hayatın hızlanmasıyla birlikte kredi almak isteyen birçok kişinin bankalardan kredi alırken uzun uzun bekletilmeye ve prosedür işlemleri uygulanmasına tahammülleri yoktur. Hele başvuru sonucunun olumsuz olmasıyla sonuçlanan bir kredi başvuru sürecinin uzunluğu kişiler için tam anlamıyla bir vakit kaybıdır. Bunun farkında olan birçok banka müşteri memnuniyetini arttırabilmek için 1 dakikada kredi, 5 dakikada kredi gibi uygulamalar geliştirmektedir. Sadece nüfus cüzdan bilgisiyle kredi kullandıran bu bankalardan hızlı bir şekilde kredi alabilmeniz mümkündür.

1 Dakikada Kredi Nedir?

Acil kredi ihtiyaçlarına cevap vermek isteyen bankalar birçok prosedürü bir kenara bırakarak göndereceğiniz bir SMS’le kredinizi hesabınıza yatırmaktadır. Şubeye gitmeye gerek olmayan bu uygulamada, kefil, maaş yazısı, ipotek gibi uzun prosedürlerle uğraşmadan sadece mesaj atıp TC kimlik numarası bilgisi, çekmek istediğiniz kredi rakamı ve kredi vadesini belirtmeniz yeterli oluyor. Genellikle bu kredi türü bankaların kendi müşterilerine uyguladıkları bir kredi olarak biliniyor. Yani bankayla uzun süreli bir çalışmanız varsa ve bankanıza maaşınız yatıyorsa uzun uğraşlara gerek kalmadan 1 dakikada kredi hesaba yatıyor. Yapanız gereken tek işlem bir SMS ile kredi başvurusu yapmak olacaktır. Göndermiş olduğunuz SMS sonrası banka, başvuruda bulunduğunuz kredinizi hesabınıza anında yatırıyor. Bilgilerinizi göndermenizin ardından 1 dakika gibi bir sürede banka tarafından kredinizin onaylanıp onaylanmadığı bilgisi size iletiliyor ve onaylanan krediniz hesabınıza yatırılıyor. Banka müşterisi olmayanlar için atılan SMS sonucunda ön kredi onayı sağlanıyor ve bu durumda banka sizden kişisel bilgilerinizi talep etme yoluna gidiyor.

Hangi Bankalar SMS’le Kredi Sağlıyor?

SMS’le kredi onayı veren bankalar incelendiğinde Garanti Bankası, Ziraat Bankası, Deniz Bank, Vakıf Bank ve İş Bankasının SMS onaylı kredi verdiği görülmektedir. Garanti Bankasından SMS’le kredi çekebilmek için TC Kimlik bilgisi, çekmek istenen kredi miktarı, Kredi vadesi ve aylık gelir bilginizi 3390’a göndermeniz gerekmektedir. Aynı bilgileri 4747 numaralı telefona gönderdiğinizde Ziraat Bankası’na kredi talebinde bulunurken, 3280’e göndermeniz halinde Deniz Bank’a, 5724’e göndermeniz halinde Vakıfbank’a, 4402’ye göndermeniz halinde İş Bankasına kredi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. Tüm bankalara şansınızı denemek için kredi başvurusunda bulunmamanızı tavsiye ederiz. Zira her başvuru ve alınan her ret cevabı sisteme kaydedilecek, bu durumdan da kredi notunuz olumsuz etkilenecektir.

1 Dakikada Kredi Nasıl Alınır?

1 Dakikada Kredi Nasıl Alınır?

1 dakikada kredi başvurusu nasıl alınır sorusuna cevap vermeye çalıştık. Bu konumuz içerisinde geçen anında kredi başvurusu yapabileceğiniz bazı bankalar;

 • Garanti bankası
 • Akbank
 • Finansbank
 • Halkbank
 • Türkiye Finans Bankası
 • Ziraat Bankası
 • Yapı Kredi Bankası
 • Albaraka Türk
 • Vakıfbank
 • Denizbank
 • TEB
 • Fibabanka
 • Türkiye İş Bankası
1 Dakikada Kredi Nasıl Alınır?

1 Dakikada Kredi Nasıl Alınır?

Ve bunlar gibi Türkiye’nin önde gelen diğer bir çok bankası, 1 dakikada kredi veren banka olma özelliklerini taşımaktadır. Bu konumuzu bilgilendirme amacı ile yayımladık ve bankalar ile sayfamız arasında hiç bir alaka yoktur. Bankalar kredi kampanyaları için değişiklik yapma ya da durdurma haklarını saklı tutarlar. Detaylı bilgi için, tercih edeceğiniz bankanın en yakın şubesine ya da müşteri hizmetleri telefon numarasına ulaşabilirsiniz. Bizi takip ettiğiniz için teşekkür eder, saygılar sunarız. KrediBanka.Org

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.