Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar » Kredi Notu Öğrenme Kredi Kartı Sorgulama

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar

Kredi Kartları

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar dahil olmak üzere, Bankalar tarafından müşterilerine alışverişlerini taksitli ya da nakit ihtiyacı duymadan yapılması amacı ile verilen kartlardır. Bu banka kartları aracılığı ile bir çok kişi, taksitli, sonradan ödemeli ya da avantajlı alışverişler yapabiliyor. Sunulan bu kartlara sahip olabilmek için, banka ve finans kuruluşlarının talep ettiği bir kaç şartı yerine getirmek gerekiyor. Bu talep ve şartları yerine getiren her Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı, şirketlerin sunmuş olduğu kartlara sahip olma hakkına sahiptir. Dilerseniz bu şartlara ve ”gelir belgesiz olarak kredi kartı alabilir miyim?” bunlara değinelim.

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar

Bir çok kişi düzenli gelir belgesiz kredi veren bankalar araştırmalarının yanı sıra, bu belgeye sahip olmadan bankaların sunduğu kartlara’da sahip olmanın araştırmalarını yapıyor. Fakat bankalar bu ürünleri sunarken, sizden ya taşınmaz bir mal varlığı ya da daha değişik şartlar ve koşullar talep edebilirler. Bu nedenle hem hiç bir mal varlığına, hemde gelirinin olmayışına aldırmadan bu hizmetlerden yararlanmak isteyenler, boşa kürek çekiyor olabilir. Gelir belgesi olmadan kredi kartı alabilmenin yolu, herhangi mali değeri olan bir mal varlığınızın olmasından geçebilir. Örnek vermek gerekirse ”Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar” başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz. Ayrıca Kredi Kartı başlıklı kategorimiz içerisinde, her türlü soruya cevap bulabileceğinizi umuyoruz. Sunulacak bu imkanlara sahip olabilmek için finans kuruluşları tarafından yapılan çok çeşitli araştırmalar vardır. Bunların en başında ”Findeks Kredi Notu” gelmektedir.

Kredi Notu; Bireylerin geçmişte bankalar ile arasında geçmiş olan her türlü mali hizmetlerin iyi ya da kötü geçtiğinin belirlenebilir olmasını sağlamak amacı ile KKB (Kredi Kayıt Bürosu A.Ş.) tarafından tutulan bir puanlama sistemidir. Bu hizmet sayesinde, geçmişte finans kuruluşları aracılığıyla kullanmış olduğunu her türlü bankacılık hizmetlerini, ne derece kullanmış olduğunuzu gözler önüne sermektedir. Örneğin Akbank Bireysel İhtiyaç Kredi Başvurusu yaptıktan sonra, kullanmaya başladığınız bu ürünün geri ödemesinde gecikme yaşamış olabilirsiniz. Ayrıca Garanti Bankası ya da Türkiye İş Bankası tarafından sağlanan her türlü bankacılık kartlarına ait geri ödemeleri gecikmeli ya da hiç yapmamış olanların, bireysel kredi notu oldukça düşük olacaktır. Oldukça düşük kredi notuna sahip bireyler, bir daha hiç bir banka ya da finans kuruluşundan her hangi bir hizmet alımına haiz olamayacaktır. Bu puanlama sistemini referans olarak kabul eden bankalar, Kredi Risk durumu kötü olan müşterilere hizmet sağlama konusunda temkinli davranmaktadır. Tüm bunlar nedeni ile bankacılık ödemelerinizi zamanında yapmanızı ve ödemesini sağlayamayacağınız bankacılık hizmetlerinden uzak durmanızı önemle tavsiye ederiz. Kredibanka

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar
5 (100%) 2 oy

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir