Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar 2017 yılında düzenlemiş olduğu kampanyalar ile müthiş bir rekabet ortamı sergiledi. Ev hanımları kredi kartı başvurusu yapmak için farklı sebeplere sahiptir. Banka ve finans kuruluşları kadınlara kredi kartı başvurusu yapma hakkı vermektedir. Bu başvuruların sonuçlarını öğrenmek oldukça kısa süren bir çalışma sonrası mümkün. Öncelikle başvuru yapılacak banka ismi belirlenmelidir. Ev hanımları için kredi kartı başvurusu yapılan bir kaç banka;

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Akbank

Akbank Wings kredi kartı başvurusu yaparak ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Axess üye iş yerlerinden yapılan harcamalar ile bol miktarda chip para biriktirme şansı verilir. Bu chip paralar mill puana çevirip, bedava uçak bileti satın alınabiliyor. Biriktirilen bu puanlar ile havalimanı shuttle (servis, ulaşım otobüsü) özelliklerinden yararlanma şansı veriliyor.

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Garanti Bankası

Garanti bankası ev hanımlarına kredi kartı veren bir diğer bankadır. Garanti bankası müşterisi olmak isteyen ev kadınları, kredi kartı başvurusu yapmakla işe başlayabilirler. Garanti bankası bonus kredi kartı ile yapılacak harcamalardan ekstra bonuslar elde edilebilir. Mağaza ve alışveriş merkezlerinin ön yüzlerinde en çok görünen bu bonus kredi kartı, bir çok avantajı beraberinde getirecektir.

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

QNB Finansbank

QNB Finansbank ev kadınlarına kredi kartı konusunda özel ayrıcalıklar tanıyor. Bu ayrıcalıklardan faydalanabilir, acil nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz. QNB Finansbank tarafından sunulan kartlar arasında en çok duyulan isim şüphesiz ”CardFinans” kredi kartı olmaktadır. Banka tarafından müşterilerine sunulan bu kartla bir çok puan kazanabilir, acil nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz.

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

TEB (Türk Ekonomi Bankası A.Ş.)

Ev kadınları için kredi kartı veren bankalardan bir diğeri ”TEB” olmaktadır. TEB tarafından ev hanımına sunulan ayrıcalıklardan yararlanabilir, alışverişlerinizi bol taksitli hale çevirebilirsiniz. Türk ekonomi bankası A.Ş. tarafından sunulan kredi kartlarına başvuru yapmak oldukça kolay ve hızlı bir işlemdir.

Gelir kaynağı olmayan veya çalışmayan ev hanımlarının kredi kartı başvurusunu nasıl yapacağını ve başvuru şartlarının detayları aşağıdadır.

Ev Kadınlarının Kredi Kartı Başvuru Şartları

Ev hanımları kredi kartı başvurusu yapmadan önce bazı kriterleri gözden geçirmesi gerekiyor. Bu kriterleri dilerseniz maddeler halinde sunarak, önem göstermenizi sağlayalım.

 • Banka Kredi Skoru

Banka kredi skoru sorgulama işlemi yapmadan kredi ya da kredi kartı başvurusu yapmak riskli olabilir. Kredi notunu öğrenme işlemi yaptıktan sonra kredi ya da kredi kartı alma şansınıza dair bir hesap yapabilirsiniz. Örneğin; bankalar ile aranızdaki ilişkinin geçmişe dayalı detaylarını öğrenebileceksiniz. Herhangi bir banka ya da finans kuruluşu tarafından geçmişte size sunulan hizmetlere dair raporları görebilirsiniz. En önemlisi, bankaların yapmış olduğu sorgularda size verilen banka skoru puanını sizde görebileceksiniz. Bu puana göre hizmet verildiğini unutmayınız. Sorgulama işlemi konusunda detaylı bilgileri buradan alabilirsiniz.

Ev Hanımları Kredi Kartı Başvurusu

Ev hanımları kredi kartı başvurusu yapmak için banka şubelerine gidebilirler. Özellikle banka şubesine gidilecek diye bir durum yoktur. Dileyenler başvuru yapacağı bankanın İnternet şubesine veya telefon bankacılığı hizmetlerini arayabilirler. Son günlerde en popüler olan seçenek ise, başvurulacak bankanın İnternet bankacılığı özelliğini kullanmaktır. Bir çok banka başvuru için sadece kimlik (Nüfus cüzdanı) belgesi istemektedir. Sizde hemen kimlik belgeniz ile birlikte başvuru yapabilir, bankanın vereceği karar göre bir kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

Ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar içerikli yazımızı tamamen bilgi paylaşımına yönelik hazırladık. Bizleri takip ettiğiniz ve verdiğiniz destek için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız. Kredibanka.org

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar
4.5 (90%) 20 oy

2 Comments

 1. Emine

  25 Ocak 2016 at 21:44

  Ev hanımıyım kredi kartı başvurusu yapmak istiyorum

 2. kredi kartı basvuru

  25 Eylül 2017 at 16:04

  Merhaba ben de ev hanımıyım ve kredi kartı almak istiyorum. Ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar yazmışsınız ama bu bankalar kesin kredi kartı verir mi bize? Ayrıca kredi kartı başvurusu yaptım ama henüz yanıt gelmedi ne yapmam gerekiyor şimdi? Ben ev hanımıyım ama temizlik işi yapıyorum. Temizliğe gittiğim evlerden sigorta yapmıyor ve bu nedenle sigorta dökümüm filan yok bu sorun olur mu?

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir