Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar-2016 » Kredi Notu Öğrenme Kredi Kartı Sorgulama

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar-2016

Ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar 2016 yılına girdiğimiz bu aylar içerisinde müthiş bir rekabet ortamında çalışmalarına aralıksız devam ettirmektedir. Günümüzde artık ev hanımları için kredi kartı ihtiyacı hiç şüphesiz olmazsa olmaz gereksinimler arasına girmiş oldu. Ev hanımları yaşamış oldukları ortamda, özellikle ev için gerekli tüm market alışverişlerinde ön plana çıkmakta ve bu market alışverişlerine çıkarken hanımlarımız dış ortamda yaşanan olumsuz belli olaylar sebebi ile üzerilerinde nakit para taşımak istememektedir. İşte burada devreye kullanımı da oldukça basit bir araç yani kredi kartı girerek, ev hanımlarımızın her türlü ekonomik işlemlerinde yardımına koşuyor. Peki ev hanımları kredi kartı sahibi nasıl olabilir? Çalışmayan ve özellikle her hangi bir gelir kaynağı bulunmayan ev hanımlarımız kredi kartı sahibi olabilmek için hangi yollara başvurmaları gerekiyor gibi sorularını bizlere oldukça sık sormaya başlamıştır. İşte tüm bu sorularınızın yanıtını sayfamızda bulabilirsiniz.

Ev hanımları kredi kartı başvurusu şartları
Ev hanımları kredi kartı başvurusunda bulunabilmek için bazı özel şartlar ön gören bankalar, özellikle geçmişte bankalar ile arasında finansal sorunlar yaşamış kişilerin kart başvurularını kabul etme konusunda temkinli davranabilmektedir. Öncelikle bilmeniz gereken bazı şartları sizler için şu şekilde sıralamak gerekirse; ev hanımları kredi kartı başvurusu yapabilmek için kredi notunuzun çok aşağılarda olmaması gerektiğini bilmeniz gerekmekte ve kredi notunuzu öğrenmek için sitemizin KREDİ NOTU ÖĞREN sayfasından yardım almanız gerekmektedir. Sonrasında geçmişte yaşamış olduğunuz bir sorun yok ve banka, finans kuruluşlarından çekmiş olduğunuz bir krediniz varsa bu kredi taksitlerinizi zamanında ödemeniz özellikle taksitlerinizi gecikmeye düşürmemeniz gerekmektedir. Özellikle tüm dünyada yaşanan bu kredi kartı yüksek borçlanması sorunu sebebi ile gelir düzeyi düşük ev hanımları için bankacılık düzenleme ve denetleme kurumu (BDDK) tarafından getirilen kurallar gereği çoğu banka yüksek limitlerde kredi kartları verme konusunda temkinli davranmaktadır.

Ev hanımı kredi kartı başvurusu
Ev hanımları kredi kartı başvurularını sadece kimlik belgeleri ile tüm bankaların şubelerinden yapabilmekte olduğu gibi, İnternet bankacılığı ve hatta bankaların müşteri hizmetleri numaralarını arayarak müşteri temsilcisi yardımı ile yapabilmektedir. Ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar ise sıralaması ile şu şekildedir; Teb bankası, Garanti Bankası, İng bank, Akbank, Yapı kredi bankası, İş bankası gibi ve bir çok banka kart konusunda ev hanımlarına yardımcı olabilmektedir. Ayrıca ev hanımlarına bankalar kredi verme imkanı’da sunuyor EV HANIMLARINA KREDİ VEREN BANKALAR yazımızda aradığınız bilgileri bulma imkanına sahipsiniz.

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar-2016
4.44 (88.89%) 18 oy

1 Yorum

  1. Emine

    25 Ocak 2016 at 21:44

    Ev hanımıyım kredi kartı başvurusu yapmak istiyorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir