En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar-2016

Kolayca Kart Veren Bankalar

En kolay kredi kartı veren bankalar-2016, bir çok kişinin ilgi odağı haline gelmiş durumda. Peki kredi kartı hayatımızda ne gibi kolaylıklar sağlamaktadır? Bu sorunun cevabı aslında kişinin kendi fikirlerinde gizli. Bankacılık sektörünün içerisinde yer alan isimler konuya farklı boyutlardan bakmaktadır. Uzmanlar kredi kartları bilinçli tüketiciler tarafından kullanıldığı sürece, hayatlarına olumlu yönde etki edeceğini belirtiyor.

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

Türkiye’de faaliyet yürüten güvenilir banka ve finans kuruluşları tarafından verilen bu kartlar, taksitli harcama yapma olanağı sunmaktadır. Buna göre kredi kartları artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiş durumda. Artık nakit harcamalarımıza alternatif bir yöntem olması ile büyük kolaylıklar sağlıyor. Yalnız uzmanlardan gelen öyle önemli bir uyarı var ki, dikkatlerin bu yönde toplanması gerekiyor. Kredi kartı aşırı borçlanması! Uzun zamandır yetkili kurumlar tarafından önüne geçilmeye çalışılan bu durum, aslında bir çok kişiyi zor duruma sokmuştur. Kamuoyunda bilinçsiz kredi kartı harcaması yapanların, tatsız manzaraları gözler önüne gelmiştir. En kolay kredi kartı veren bankalar bile artık bu konulara dikkat etmeye başladı ve daha titiz davranıyor.

Kredi kartı özellikleri

Kredi kartları insanların alışveriş ve nakit ihtiyaçlarına büyük kolaylıklar sağlamakta fakat bu tip özellikler bankadan bankaya değişmektedir. Örneğin alışverişlerinizde artık cebinizde nakit taşımanıza gerek kalmadı alışverişin sonunda kasada kredi kartınız ile ödemelerinizi yapabilir hatta artık yaygın olarak anlaşma sağlanmış firmalar ile taksitli olarak alabilirsiniz. Garanti bankası bonus kredi kartı ile yapabileceğiniz bazı özellikler ise şu şekilde sıralanmaktadır.

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

Ücretsiz taksitli nakit avans ile formalitesiz olarak, sabit taksitler ile ödeyebileceğiniz uygun faiz oranlarıyla nakit ihtiyaçlarınızı hemen karşılarsınız.
Siz ödemenizi peşin yapın taksiti garanti bankası belirlemiş olduğu yöntemler ile yapabiliyorsunuz.
Dilediğiniz bir ekstrenizi ekstre atlat özelliği ile 1 ay sonra ödeyebiliyorsunuz.
Alışverişinizi Bonus kredi kartı ile yaptığınızda, istediğiniz işlemi İşlem erteleme özelliği ile 1 ay sonraya erteleme özelliğine sahip oluyorsunuz.
Acil paraya mı ihtiyacınız olduğunda, taksitli para özelliği ile ihtiyaçlarınızı nakit para sahibi olabilirsiniz.
Hesabınızda para olmasa da kredi kartınızdan Havale/EFT ile İnternet şubesinden ve Paramatik’lerden havale ve EFT yapabilirsiniz.

En kolay kredi kartı veren bankalar

Öncelikle kredi kartı başvurusunda kredi notunuzun büyük bir öneme sahip olduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu banka skorunu öğrenmek için sayfamızdan bilgi alabilirsiniz. Sonrasında ise gelir düzeyinizi bankalara kanıtlamanız gerekmekte olduğunuzu bilmenizi isteriz. Şimdi sizlere kredi kartı başvurusunda en hızlı kredi kartı alabileceğiniz bankaları sırası ve adresleri ile belirteceğiz.

Garanti Bankası Kart Başvurusu

Yapı Kredi Kart Başvurusu

İNG Bankası Kredi Kartları

ODEABANK Kredi Kartları

AKBANK Kart Başvurusu

Uzman ekibimizin yapmış olduğu araştırmalar sonucunda, en kolay kredi kartı veren bankalar sıralamasında bir kaç banka vermiş olduk kredi kartlarınızı bilinçli kullanmanızı önerir, çalışma hayatınızın başarılar ile dolu olmasını dileriz.

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar-2016
5 (100%) 5 oy

2 Comments

 1. Bayram

  13 Aralık 2015 at 02:09

  Kredi notu öğrenme ücreti ne kadar bilginiz varmı?

  • KREDİ NOTU

   14 Aralık 2015 at 22:10

   Kredi notu sorgulama başlıklı sayfamızdan detaylı adres ve ücret bilgilerini alabilirsiniz. Şu an için resmi findeks kredi notu adresinde 4 tl olarak biliyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir